המומחיות שלנו

אנחנו ב URLS מטבחים מתמחים במספר סוגי מטבחים ועבודות.

אי ושיש למטבח

אחד הדברים המשמעותיים ביותר שיכולים לשדרג את המטבח הפרטי שלכם הוא אי למטבח, מפני שאי למטבח זה אחד הדברים היפים ביותר שניתן לבנות במטבח הפרטי שלכם, וכיום כמעט כל מטבח מודרני הוא מטבח שיש בו אי למטבח, בניגוד לעבר כאשר מרבית המטבחים היו ממוקמים בפינות רחוקות של הבית ולא במרכז הבית ליד הסלון.

מטבח מאובזר באביזרים למטבח

מטבחי חוץ וחידוש מטבחים

הנושא של מטבחי חוץ מתפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות, וכיום אנשים רבים מעוניינים לבנות מטבח חוץ אצלם בגינה, בעקבות הנוחות הרבה שמטבח חוץ מאפשר בכל הקשור לאירוח, הזמנת חברים ובני משפחה וכדומה, כלומר מטבחי חוץ מאפשרים לקיים ארוחות משפחתיות או לארח חברים בצורה קלה ופשוטה.

מטבח חוץ מעוצב

מטבחים מעוצבים ומטבח פרובנס

כל התהליך של בניית מטבחים מעוצבים עובר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, וכיום ניתן לומר שהקמת מטבחים מעוצבים היא עניין שבשגרה עבור מעצבי פנים רבים, שבוחרים להתמקד באופן ספציפי בתחום המטבחים מפני שבתחום זה קיימת כיום דרישה הולכת וגוברת של לקוחות שמתעניינים בתחום העיצוב.

מטבח מעוצב

עיצוב מטבחים ומטבח מודרני

הנושא של עיצוב מטבחים הופך בשנים האחרונות להיות מרכזי בשיחות שונות שקשורות לכל הנושא של עיצוב בתים, מפני שאנשים רבים יותר ויותר מבינים שהמטבח כיום הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, וכאשר משקיעים רבות בעיצוב מטבחים זה משפר בצורה משמעותית את כל איכות החיים ונושא שכדאי להשקיע בו.

מטבח בעיצוב מודרני

עיצוב פנים ומטבח כפרי

אחד הנושאים שהופך להיות מאוד נפוץ בשנים האחרונות בכל נושא עיצוב הבית הוא התקנה של מטבח כפרי, שהוא למעשה עיצוב ובנייה של מטבח בסגנון כפרי, כלומר למרות שאתם גרים בעיר כמו , סגנון העיצוב של המטבח שלכם מתבצע בסגנון כפרי, כך שאתם ממש מרגישים כאילו אתם נמצאים בכפר.

מטבח עם שולחן אוכל ערוך