שמיכת פוך חמה לחורף

כאשר אתה משתמש בכריכת שמיכת פוך מעל השמיכה שלך, הוא מגן עליו מפני כתמים והצטברות לכלוך ושומר אותו רענן יותר ונראה ארוך יותר. השמיכה 135 Tog Winter Duvet הינה משלימה את כיסוי הכותנה, ושמיכה טבעית ורכה ומחבקת שהופכת את החיבוק לקל. קל משקל ונושם, הוא מערבב אוספי ברווזים רכים עם מבנה קופסא פנימי שמונע מהמילוי לעשות דברים מעצבנים באמצע הלילה.

שמיכות פוך מיוחדות מספקות חום ונוחות נוספים בחורף. בין אם יש לכם שמיכת קיץ או שמיכת חורף, שלבו את שניהם ליצירת שמיכת פוך חמה במיוחד ללילות הקרים האלה. השמיכות מצוידות גם בכפתורי פינה לשמירה על השמיכה מתחת לשמיכה.

25 שמיכות TOG ו- 45 TOG אידיאליות ללילות קיץ חמים

במיוחד אם אתה ישן חם. 135 TOG ירגיש חם כשאתה בחוץ בערב ובכל עונות השנה. היא מורכבת משמיכה של 45 Tog ושמיכת 9 TUG. הוא מורכב יחד ויוצר שמיכה מסוג 135 Tog, שמיכת פוך הניתנת להתאמה שתוכל להשתמש בה כל השנה. יש לו דירוג TOG טוב אם אתה מקבל מיטה קרה בחורף, 9 TOG אם אתה רוצה שמיכת פוך עם טמפרטורה בינונית, ו -4.5 TOG לאלו מכם שישנים חמים.

למרות שהצמר ידוע כמאחסן חום טוב יותר מאשר שמיכות פוך אחרות

שמיכות הצמר עבות בהרבה מעמיתיהם הקלים יותר, מ -3 עד 6 טוגות ומציעות עד 250 גרם למטר מרובע לנוחות כל השנה. שמיכת 16.5-זוגית הבולטת הזו תפורה לשמירה על המילוי הלא אלרגני במקומה, ובעלת כיסוי תערובת כותנה חלק המספק אספקת אוויר ותחושה נושמת. ניתן להשתמש בשמיכות פוך עם מילוי לבן מלא או חלופת פוך להוספת חמימות ונוחות למיטתך.

שמיכת פוך או שמיכת פוך

היא התשובה הנכונה עבור אנשים רבים במזג אוויר קר וחם כאחד, אך ישנם סוגים שונים שעובדים היטב בטמפרטורות שונות. שמיכות פוך ושמיכות פוך הן הבחירה האמינה ביותר, אך אם אתם מעדיפים חומרים סינתטיים או אלרגיים לאווזים, ישנן אפשרויות רבות אחרות ברשימה זו. שמיכה מתאימה היטב כשמיכה או כיסוי שמיכת פוך.

מילוי השמיכה תלוי עד כמה

היא קלה או כבדה, ודירוג ה- TOG שלה מצביע על מידת החום שלה. שמיכת הצמר החמה הניתנת לכביסה של Wool Room Deluxe היא שווה ערך ל-11-14 TOG ותגלו שהיא מרגישה דקה יותר מרוב שמיכות החורף אך אינה רכה או חמימה יותר. שוב, אנו חושבים שהשמיכה הטובה ביותר לרכישת ערב העונה היא שמיכת פוך, והיא מורכבת משני חלקים: האחד 4.5 TOG והשני 9 TOG (שאפשר להשתמש בו בהתאם לעונה).

אם לא הצלחת להחליף את שמיכת הקיץ שלך בחורף לילה אחד לצייר בית נוף בגודל מלך

שמיכת 135 TOG היא אופציה עבורך. אתה יכול לשלב שמיכת פוך אביב / סתיו 9 TOG ושמיכת 45 TOG לקיץ לשמיכת פוך מגה 135 Tog לחורף עמוק. עבור שמיכות חורף אתה רוצה TOG גבוה יותר (105-15).

שמיכת חורף היפואלרגנית

מכילה שמיכת ממולאת אווז לבנה 750 ממלאה במילוי לבן, מבנה קופסא אטום לרעש לשמירה על התפחת הפינות סביב הפינות, לשוניות לאבטחת כיסוי השמיכה המועדף עליך ומניעת הזזה. מעטפת רכה עשויה כותנה מצרית. PS 98 ב Dusk by HasItem / HasItem השוואת מחירים: HasItem קנה עכשיו ב- HasItem White החברה שעומדת מאחורי שמיכת הברווזים היומיומית המושלמת, שילוב TOG של $ 105 בין ברווז (60 אחוז למטה) ונוצות (40 אחוזים למעלה) הוא הכרטיס טוב שנת לילה ומציע את הטוב משני העולמות – לופט ורכות, ומשקל נוצה טהור. שמיכת אווז מפוארת היא ההשקעה האולטימטיבית לשינה חמימה ונוחה.

אם אתה אלרגי

אתה יכול לארוז שמיכת פוך דומה עם אותו דירוג TOG ומילוי סינטטי של ג'ון לואיס החל מ- 35 ליש"ט. PS 155 של חברת Fine Bedding Company השוואת מחירים: סוחר פריטים PS מחיר קנה עכשיו: HasItems / HasItems ג'ון לואיס אנד פרטנרס אוסף סינטטי 3 אינץ 'שמיכת פוך, 135 $ (TOG) שמיכת פוך קלה זו מחזיקה אותך בטעם חם.

קיבולת המילוי היא 700 אינץ 'לאונקיה מה שהופך את שמיכת ההתחממות המושלמת ללילות חורף בסביבות קרות או למי שמעדיף סביבת שינה חמה יותר.

כדי שהשמיכה תהיה אפילו יותר חמה הגדלנו את משקל המילוי על ידי הוספת גרם נוסף של מילוי. כושר המילוי הגבוה יותר ומשקל המילוי הנמוך יותר פירושו שככל שהוא חם יותר כך הוא קל יותר – שמיכת פוך, עם כושר המילוי הנמוך שלה, מושלמת למזג אוויר חם. המשמעות היא שאתה לא צריך מילוי רב כדי לקבל את אותו דירוג TOG, מה שהופך את שמיכת המילוי הטבעי עם נוצות אווז וברווז אפילו קלות יותר.

זוגות המעדיפים רמה אחרת של חמימות לילית יכולים להציע שמיכות פוך עם דירוג TOG שונה משני הצדדים

דירוג ה- TOG אומר לך כמה חם לשמיכה ומה ההרגשה לישון בה. לכן חשוב להבין איזה דירוג טוג הכי מתאים לך ולעונה. קצה הצינור יוצר אסתטיקה יפהפייה, ולולאות הפינה על השמיכה מבטיחות שלא ינועו מתחת לעיצוב כיסוי השמיכה שבחרת.

תפריט נגישות