קמגרה עם 100 מ"ג סילדנאפיל

Kamagra Oral Jelly 100mg Sildenafil Citrate 7tabs Ajanta Pharma

שקיות קמגרה ג'ל 100mg של Ajanta Pharma 

הזמן שלוקח לתכשיר קמגרה להתחיל לעבוד משתנה מאדם לאדם, אולם בדרך כלל זה לוקח חצי שעה עד שעה. אם אתה משתמש בקמגרה 100 מ"ג עם ארוחה כבדה, זה עלול לקחת יותר זמן להתחיל לעבוד. השפעותיו של התכשיר יכולות להימשך בין 3 ל-4 שעות. קמגרה ג'ל עם 100 מ"ג סילדנפיל ציטראט מיוצר על-ידי אג'נטה פארמה.
למידע מורחב בנושא של קמגרה עם 100 מ"ג סילדנאפיל כדאי לגלוש לאתר

מחקר שבדק השפעה של סילדנפיל מראה תוצאות מוצלחות ואחוז נמוך של חוסר השפעה, כך שאין זה פלא שתכשיר הסילדנפיל הזה זכה לפופולריות הגדולה ביותר בין שאר התרופות הדומות. צורת התרופה המסורתית היא טבליות. אך מה שפופולרי כיום הוא קמגרה ג'ל המיוצר על ידי ajanta pharma בכמות של 100 מ"ג. כל שקית של 5 גרם מכילה 100 מ"ג של החומר הפעיל סילדנפיל ציטראט.

שימוש בג'ל המכיל סילדנפיל

קמגרה ג'ל (Kamagra Jell) זו תמיסת ג'ל של סילדנפיל והיא משמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים. משך הטיפול / ההשפעה הוא 4-6 שעות, אולם רופאים רבים מדווחים על זמן ארוך יותר. סילדנפיל ציטראט, החומר העיקרי בקמגרה 100 מ"ג, זו למעשה משפחת תרופות המכונה מעכבי pde 5. בהינתן אנרגיה מינית, סילדנפיל מעצים את זרם הדם לפין. קמגרה היא מעכב פוספודיאסטראז המשמש לטיפול בבעיות הפעלה מיניות כגון אימפוטנציה או תפקוד לקוי של זיקפה. קמגרה זולה יחסית וניתנת לרכישה באינטרנט, תחת השם kamagra 100mg. בהינתן גירוי מיני, תרופה זו פועלת על ידי הגברת זרם הדם לתוך הפין כדי לממש ולשמר זקפה.

ויאגרה גנרית למכירה

Kamagra Oral Jelly 7 Sachets Box 100 Mg With Bitcoin Beast Sildenafil

7 שקיות קופסה 100 מ"ג סילדנפיל Kamagra Oral Jelly 

מה זה קמגרה?

קמגרה היא תרופה ללא רישיון שנמצאת באינטרנט בבריטניה ונחשבת לטיפול בבעיות זיקפה בקרב גברים.

קמגרה מכילה את החומר הפעיל sildenafil citrate, שהיא אותה תרופה שנמצאת בויאגרה ובטבליות sildenafil. ניתן למצוא קמגרה, סופר קמגרה וקמגרה אורל ג'לי, שאומרים שהם פועלים בצורה דומה לויאגרה.

יתרונות שימוש בקמגרה

קמגרה לא נמכרת כתרופה אלא כתוסף מזון כיוון שהממסד הרפואי טרם הכיר בה באותו אופן שוויאגרה נכנסה למיינסטרים. זה עלול להיות לא בטוח לקחת תרופה שלא נרשמה לך, ולכן קמגרה לא מופיעה על מדפי הפארמים אבל למעשה היא דומה מאוד לוויאגרה ולכן אנו חושבים שבטוח לקחת אותה.

 

 

Ajanta Kamagra Oral Jelly שימושים, תופעות לוואי והכוונה

האם קמגרה זהה לויאגרה?

אומרים שקמגרה מכילה את אותו מרכיב כמו ויאגרה, אבל אי אפשר לדעת אם זה נכון. העניין הוא שתרופות לא מוסדרות יכולות להימכר על ידי כל אחד, כלומר רשימת המרכיבים עלולה להיות שקרית או שניתן להשתמש בגרסה מזויפת של סילדנפיל.

האם קמגרה בטוחה?

קמגרה היא ללא רישיון, מה שאומר שהיא אינה מוסדרת על ידי גוף בריאות ועשויה להיות לא בטוחה לנטילה. לא ניתן לרשום את זה על ידי רופא והמרכיבים המדויקים אינם ידועים. שימוש בקמגרה עלול להיות מסוכן, במיוחד אם אתה נוטל תרופות מסוימות או סובל ממצבים בריאותיים מסוימים.

קמגרה – תרופה ללא מרשם

אם אתה רוצה טיפול בבעיות זיקפה ללא מרשם, קמגרה נותנת מענה מצוין ואין צורך להרגיש מובך – פשוט הזמן באחד מאתרי האינטרנט בישראל.

קמגרה – מידע נוסף

מהו ג'ל קמגרה ?

מה זאת בעצם קמגרה ?

תפריט נגישות