קיצור קישורים

תשמחו לשמוע שיש דרך מעשית לעקוף מגבלות אלה. כדי לגשת לאתר משולחן העבודה או מקובץ או תיקיה, תוכל ליצור קיצור דרך על פי ההנחיות הבאות. בפעם הבאה שתפתח אתר עם קישור קיצור, תועבר ישירות לאתר שלו ותמזער את מרבית המאמצים הידניים שלך.

ניתן ליצור קישורי דפדפן לאתרים בשולחן העבודה של Windows. תוכל לשנות את שם הקיצור על ידי סימון תיבת הסימון לצד האפשרות "פתח בחלון אחר". אפשרויות דומות ליצירת קישורים זמינות גם עבור דפדפני אינטרנט אחרים בהם פועל Windows.

ליצירת קיצור דרך למסמך

לחץ לחיצה ימנית על המסמך ובחר היפר-קישור מתפריט ההקשר ליצירת קיצור דרך. סוג קישור היעד עשוי להיות קישור לאתר פנימי, לאתר חיצוני או לטופס. לפתיחת חלון הקיצור פותח את המסמך ביישום ברירת המחדל ואם סוג המסמך הוא m-file אובייקט המסמך m-File נפתח בשולחן העבודה.

ב- iOS 13 וב- iPadOS 13, ניתן לבצע קישור שיתוף באמצעות 3D Touch או לחיצה ארוכה. אם אפשרות זו מופעלת, תראה את כפתור השיתוף בעת פתיחת פרטים> קיצורי דרך ב- iOS 13. אפשרות זו יוצרת ופותחת הודעת דואר אלקטרוני חדשה עם קיצור שיכלול אותה.

ב- iOS 13 וב- iPadOS 13 ניתן לשתף קיצורי דרך על ידי קישור לקיצור הדרך לקובץ

המאפשר לך לשתף קיצור דרך עם קיצור דרך אחר. משתמשים יכולים לשתף קיצורי דרך עם חברים על ידי יצירת קישור באפליקציית קיצורי הדרך ב- iOS. הגדרת קיצורי דרך כדי לספק לך קיצור דרך אחד יכולה להיות מעט מורכבת.

קישורים מספקים דרך מהירה לקשר למשאבים ולהפניות ב- Confluence

בעת יצירת קיצור דרך, אתה מקצה מפתח וכתובת אתר שניתן לערוך כאשר המשתמש נכנס למפתח או לכתובת האתר. הנגישים באמצעות כפתור השיתוף, קיצורי דרך ב- Apple iOS נקראים קישורי iCloud וניתן להעתיק ולשלוח אותם לכל אחד.

כאשר אתה יוצר קיצור דרך בשיטה הראשונה

הקיצור מציג את כתובת האתר המשויכת של קיצור הדרך. מצד שני, אתה יכול לבחור את הגישה השנייה, שבה הקישור נוצר ומוצג עם המטא נתונים המשויכים. בעת פתיחת אפליקציית קיצור דרך המאפשרת למשתמשים להתקין ולשתף קיצורי דרך, הקשה על קישור קיצור תציג הודעת אזהרה אם לא ניתן למצוא את קיצור הדרך, המסביר שהקישור אינו חוקי ויש למחוק את הקיצור.

מוקדם יותר השבוע

הייתה בעיה גדולה בקיצורי דרך שמנעו מקיצורי דרך משותפים עם iCloud לפעול. אפל פתרה כעת את הבעיה, וקיצורי הדרך לרשת פועלים כעת במלואם. לא ברור מה קרה לנושא מצד אפל, אך הוא משפיע על כל קיצורי הדרך של iCloud, ללא קשר לשאלה אם סוגי הקישורים נוצרו על ידי יוצרים שונים.

קיצורי דרך הם הפעם הראשונה מזה שנים שאני מתרגש מאפליקציה של צד ראשון

וזה מרגיש כמו מגדל ג'נגה הבוקר כשהכל מתפרק. יש בעיה שאפל מתקנת את ה backend, אך החברה לא הגיבה על כך. קיצורי דרך ממוקמים בדרך כלל בתפריט התחלה של יישום שולחן העבודה, כגון תפריט התחל של Microsoft או התפריט הראשי של סביבת שולחן העבודה.

שיוך קבצים

המכונה גם קישור מעטפת, הוצג ב- Windows 95. בדרך כלל הוא מכונה קיצור דרך או קישור לקובץ, הוא מציג סמל כיסוי חץ תלתלים עם סיומת ברירת המחדל של שם הקובץ. אסוציאציות קבצים ב- Windows מאוחסנות בנתיב של ספריית העבודה ולא בנתיב היעד.

Lifehacker גילה שאתה יכול להשתמש בקיצורי מקשים

מקשי קיצור מוגדרים על ידי מאפייני קיצור, וניתן למקם קיצורי דרך בתפריט התחל, בתיקיות או בשורת המשימות בשולחן העבודה. החל מ- Windows 2000, עמותות קבצים יכולות לשמור הערות ולהציג עצות כלים כאשר העכבר מרחף מעליהן.

הקש על הלחצן

כדי לבחור אם ברצונך לבחור קיצורי דרך מרובים בו זמנית. המתן עד שהקישור שבחרת יועתק ויופיע סימן ביקורת ליד קיצור הדרך שלך. העתק את כתובת האתר המקוצרת במסך הבא ושתף אותה בדף אינטרנט, בצ'אט או בדוא"ל. משתמשי אינטרנט

מסתמכים על כתובות URL וכתובות

כדי להגדיר את התוכן ושמות הקישורים. קיצור קישורים עם כינויי slug כינויים מותאמים אישית לשם כתובת האתר הקטוע שלך קיצר את הקישורים שלך עם שם מותאם אישית משלך. קישורים עם כינויים מותאמים אישית ניתנים ללחיצה וקריאה יותר מאשר קישורים אחרים.

כאשר אתה לוחץ על קישור ב- Safari

נפתחת כרטיסייה פעילה המובילה אותך לתוכן שאתה צופה בו. כדי לפתוח את הקישור בחזית, החזק את המקש Cmd + Shift ולחץ על הקישור. תוכל גם להשתמש ב- CMD + Click כדי לפתוח קישור חדש בכרטיסיית רקע וב- CMD- Shift + לחץ כדי לפתוח את הקישור החדש בכרטיסיית רקע.

הופעתם של קיצורי דרך של מערכת קבצים ב- Windows Vista הפכה את קיצורי הפגז לתיקיות ליותר שימושיים. הקישורים שרשמנו כאן עובדים עם קישורים בסרגל המועדפים, ברשימת הקריאה ובסרגל הצד.

תפריט נגישות