פתחתי תיק השקעות

אם, כמו רוב האמריקאים, אינך רוצה להשקיע שעות בתיק שלך, הרי שהשקעה בהשקעות פסיביות כגון קרנות מדד או קרנות נאמנות היא בחירה נבונה. אם יש לך סובלנות סיכון נמוכה יותר ורוצה תשואה גבוהה יותר ממה שהיית מצפה מחשבון חיסכון, השקעה באג"ח כמו קרן איגרות חוב עשויה להיות מתאימה.

אם יש לך מעט כסף לפתוח חשבון ואינך מעוניין להכביד על בחירה ובחירה של השקעות

תוכל להתחיל להשקיע עם רובו-יועץ. אתה יכול להשקיע בתוכנית פרישה במימון מעביד 401 (k) או דומה, ברשות רוטה מסורתית או בחשבון השקעה סטנדרטי, ותוכל לבחור במה אתה רוצה להשקיע. אם אתה לא רוצה או לא רוצה לבחירה, תוכל לפתוח חשבון השקעות הכולל IRA, יועץ RoBO או שירות ניהול השקעות העושה שימוש באלגוריתם מחשב כדי להסתכל על תיק ההשקעות שלך.

השקעות כגון מניות

קרנות נאמנות ונדל"ן כולן טומנות בחובן סיכון כלשהו, ואף אחד לא רוצה להיאלץ למכור או למכור אותן בשעת צורך. גם אם אתה חוסך למטרה לטווח קצר הדורש שיהיה לך את הכסף תוך חמש שנים, הסיכון במניות פירושו שעדיף לך לשמור את כספך בחשבון חיסכון מקוון, חשבון ניהול מזומנים או השקעה בסיכון נמוך. תיק עבודות. כדי להבטיח את העתיד הפיננסי שלך, פתח את חשבון ההשקעה הנכון שיועיל לך בטווח הארוך.

לפני שאתה פותח חשבון השקעה ומשקיע כסף, עליך להבין את היסודות, בדיוק כמו לקפוץ ממטוס ללא מצנח. קיימת תפיסה מוטעית כי נדרש כסף רב כדי לפתוח ולהשקיע חשבון השקעה.

חשבון ההשקעה שלך, כגון IRA, 401k או חשבון תיווך, מכיל כספים המורכבים ממניות, אגרות חוב והשקעות אחרות. כאשר אתה פותח חשבון, עליך לבחור אחת או יותר מקרנות השקעה בהן ברצונך להשקיע.

כסף 30 בוחר את חשבונות ההשקעה הטובים ביותר עבור משקיעים חדשים-בין אם ברצונך להשקיע עד $ 25 לחודש או אם יש לך סופה גדולה המנוהלת על ידי החברה הנכונה שיכולה לעזור לך להגיע ליעדי ההשקעה שלך בכמה לחיצות בלבד

כדי לעזור לך להחליט איזה חשבון הוא הטוב ביותר עבור תוכנית ההשקעות והחסכון שלך, תסתכל על החשבונות שאתה צריך לשקול כאן. ישנם חמישה סוגים של חשבונות השקעה ראשוניים לילדים, בהתאם למה שאתה חוסך, למטרות לטווח קצר וארוך, כמה הקצבת להם וכיצד אתה משתמש בכסף.
לפרטים נוספים על פתחתי תיק השקעות נא לגשת לאתר money-time.co.il

קלות להקים חשבונות חיסכון למשמורת ומושלמים עבור אלה שאינם מוכנים להשקיע אך רוצים לשים כסף בצד עבור ילדיהם

אומר ברודווי. אינכם צריכים לפתוח אפוטרופוס או חשבון השקעות על שמות ילדיכם או מספרי ביטוח לאומי, אך תוכלו לפתוח חשבון חיסכון מיוחד על שמם למימון ילדים עתידיים בכסף.

אתה יכול לפתוח חשבון השקעה ולהגדיל את הכסף שלך

ניתן להשקיע ולצמוח עם הזמן. לאחר העברת הנכס, ילדכם הבוגר יכול להשתמש בכסף למגוון מטרות, כגון הוצאות חינוך, תשלום ראשון על החיסכון הפנסיוני שלו וכן הלאה. אם יש לך כבר כסף ב- IRA שלך (אתה יכול לראות את המגבלות כאן) או אם הגדלת את 401 (k) או IRA שלך, האפשרות הטובה ביותר היא לפתוח חשבון רגיל במס.

ההימור הטוב ביותר שלך הוא להקים פיקדון חוזר-נניח, כשתקבל את המשכורת החודשית שלך-כך שתוכל לחסוך מעט כסף בחשבון ההשקעה שלך.

מצא מכשירי השקעה ידידותיים לתקציב כגון קרנות הנסחרות בבורסות או ברוקרים המציעים עמלות נמוכות לעסקאות ללא יתרה מינימלית

אם אתה קונה ומוכר קרנות השקעה או מניות באמצעות מתווך, אתה יכול להימנע מתשלום עמלה על ידי פתיחת חשבון ישיר בחברת השקעות כגון ואנגארד.

הם מציעים את כל סוגי ההשקעות כולל מניות

אגרות חוב, קרנות נאמנות, תעודות סל, עתידות ומסחר במט"ח. בחירת המניות הנכונות יכולה להיות מסובכת ולוקחת זמן ולכן הדרך הטובה ביותר להשקיע במניות היא באמצעות קרנות מניות בעלות נמוכה, קרנות מדד או תעודות סל לרוב האנשים. קרנות השקעה ותעודות סל משקיעות במניות, אגרות חוב או סחורות העוקבות אחר אסטרטגיה מסוימת.

השקעות נאמנות

היא בחירה טובה עבור משקיעי עשה זאת בעצמך שרוצים להיות מסוגלים לסחור במניות בודדות ולגשת לאלפי נאמנויות השקעה במקום אחד. FPWA מעסיקה את חברת Fidelity Investment Money Management, Inc., יועצת השקעות רשומה, כחברה שלה כדי לספק ניהול תיקי שיקול דעת יומיומי עבור Fidelity (r) אסטרטגיה עירונית בינונית ו- Fidelity ($ r) חשבונות אסטרטגיית ליבה, כולל בחירת השקעות וביצוע מסחר, כפוף לפיקוח ופיקוח של FPWA. קרנות אינדקס הן כלי השקעה פופולרי העוקבים אחר מדדי שוק לאיזון תיק ההשקעות שלך.

עם חשבון IRA או חשבון השקעה רגיל

אתה יכול לבחור איזו קרן מדד אתה רוצה, אבל בואו נדבר על התרחיש האידיאלי. עם תוכנית 529 אתה תורם סכום כסף מסוים להשקעה בקרנות נאמנות או בקרנות נסחרות, תוכניות השקעה המותאמות לתאריך היעד של ילדך.

פתיחת חשבון חיסכון לילדך מועילה כעת

אך מימון תיק השקעות על שמו עלול לגרום לשינוי משמעותי בשנים הבאות. למרות שלכל ההשקעות יש סיכון לאובדן, תיק ההשקעות של הילד שלך מכונה גם חשבון משמורת או תיווך, שיכול לעזור לך לחסוך לעתיד ילדיך.

תפריט נגישות