עיצוב בר מצווה

המעצבים שלנו משתמשים בבדים יפים בצבעים, בדוגמאות ובחומרים שונים ויכולים להעשיר אירועי נושא בעיצובים של וילונות הנעים בין כיף ומשונה ועד עדין ואלגנטי. בדוק אם אחד מעיצובי הבר / בת המצווה שלנו ניתן להדפסה, או שאתה יכול לצפות בעיצובים להדפסה כאן. אירועי בר / בת מצווה מעוצבים על ידי צוות ההפקה בפארק לנדמרק ומיוצרים לפי המפרט האישי שלכם.

החל מהשקות מוצרים

אירועי אמנות וחגיגות אישיות, עיצוב בר מצווה מציע חלל מרהיב דמוי לופט ברמת רחוב בו תוכלו להמציא בר או בת מצווה שיתאים להעדפתכם האישית. המבוגר שלך יכול להתייעץ עם העיצוב ולבצע כמה שינויים בכלי העיצוב המקוון שלנו כדי לשפר ולהתאים אישית את הסגנון, הצבע ורקע המעטפה הדיגיטלית כדי להתמודד עם כל מילות ההזמנה החשובות בר מצווה. לנושאי אירועי היצירה שלנו, זכור שבר הוא מזאן לבנים ועטלף הוא מצפה לבנות.

המעצבים המוכשרים שלנו נהנים להפוך את ילדיכם לבת מצווה פעם בחיים שמשפחה ואורחים יזכרו לשנים רבות

כאמנים, אנו יוצרים אינטראקציות רעננות ומכוונות היטב עם אורחינו, וכל אחד מעיצובי המצווה שלנו הוא ייחודי. אחד הקייטנות האהובות עלי הוא בת מצווה והזמנות בעלות ברית, בעל עיצוב בר מצווה ייחודי.

הזמנות בר המצווה המודרניות שלנו משלבות איקונוגרפיה דתית עם עיצוב עכשווי ומוטיבים של כלי כתיבה אלגנטיים

הפורטפוליו הנרחב שלנו של בר ובת מצווה חיים, מתוק שש עשרה, קווינסיאנרה, ימי הולדת מיוחדים, ימי נישואין, סיום וחגים מזמין אותך להציץ בתיק העבודות הרחב שלנו כדי שנוכל להדריך אותך ביצירת חוויה וירטואלית בלתי נשכחת. אני רוצה להודות לך על הלוגו המדהים שעיצבת עבור אריס בר מצווה.

שקלנו כמה מתכנני בת בר המצווה הטובים ביותר בניו יורק וכיצד הם עורכים אירועים

כדי לוודא שהמועדפים עליהם נמצאים ברשימה שלנו. העיצוב פשוט ומגיע ממשפחת מתכנני מצווה שרוצים לדבוק במראה כפרי לאירועים שלהם. תודה שהפכת את תכנית המצווה לקלה ליישום, יחד עם העיצובים הייחודיים שלך שמתאימים למשפחתנו ול- T & Js.

חגגו את ילדיכם הלא קטנים על ידי הזמנת משפחתכם לצפות במחזה חלה עם הזמנה לבר מצווה בהזמנה אישית

יצירת הזמנה למשפחה היא אחת המשימות הקשות ביותר, במיוחד כשאתם מעצבים לעצמכם ולילדה בת 13. לא יצרנו את הבריאה הסופית של בר המצווה, אך זוהי דוגמה מושלמת לאופן בחירת מרכיבי ההזמנה ולבישתה כאביזר לאירוע.

אתה יכול גם לבקר בבלוג שלנו

כדי למצוא רעיונות נוספים להזמנות בהתאמה אישית. אנו תומכים בך ביצירת עיצוב אירוע העונה על צרכיך תוך שמירה על תקציבך. עיצוב בר מצווה מותאם אישית עם תפנית של שבוע ו -2 תיקונים צפה בדוגמאות של העיצובים שלנו כדי ליצור עיצוב כרטיס הזמנה מאפס.

המנדרין אוריינטל ניו יורק (חלק ממרכז טיים וורנר) כולל אולם נשפים בגודל 6,000 רגל מרובע

מושלם לחגיגת בר בת מצווה מפוארת, עם חלונות בגובה 18 רגל, שלוש נברשות סגלגלות ענקיות, וכן נופים מלכותיים של סנטרל פארק. קונרד ניו יורק מתמקד באלגנטיות ומצוינות במלונות במנהטן התחתונה ויש לו כמה דרכים נהדרות ליצור בר לחגיגות בת מאזאן בכל גודל והגעה חגיגית. אולם האירועים אדיסון ומועדון הסעודה של טיימס סקוור כוללים שלושה חדרים עם אזורים נפרדים לילדים ולמבוגרים, המעניקים לכם גמישות מרבית ביצירת בר / בת מצווה מושלם.

יש לנו צוות שירות יצירתי מיוחד המוקדש ליצירת העיצוב שלך מאפס עבורך בזמן העיתונות

זהו רעיון טיפוסי הכולל כל משפחה באירועים שלהם. בידיעה שהאורחים המוזמנים מודעים היטב למוניטין של מעצבי הזמנה, תוכל להחליט ללכת מעבר לאומדן ולעצב משולב כיס מותאם אישית משלך עם גימור זמש, עיטורי קריסטל ונייר מתכתי.

מיקומי Bowlmor Lane בטיימס סקוור וצ'לסי פייר מושלמים לחגיגות מצווה פעילות. כאשר אתה מזמין חברים ובני משפחה, תמיד יש מסיבה לתכנן. התחל עם העיצוב עם משלוח חינם בהזמנות מעל $ 100, והזמין $ 100 וקבל משלוח חינם מידי יום.

עיצוב בר מצווה קל לערוך אותם והתוצאה מדהימה

להתאים אישית קבצים לפי הצורך ולבקש את תגובתך כדי שתוכל להפוך את התהליך למשב רוח. ניוזלטרים של לקוחות Spreadshirt, פרסום וקופונים בלעדיים. עבור כל חג חדש בשנת 2020, תוכלו ליצור כרטיס אותו תוכלו להכניס לתיבת המכתבים שלכם.

 

תפריט נגישות