מתקן לתג חנייה לנכה

במדינת וושינגטון, היתרי נכים (לוחיות רישוי ו/או תגיות) מונפקים על ידי מחלקת הרישוי של המדינה (DOL) באישור ספק שירותי הבריאות. היתרי נכות תקפים המשמשים את בעליהם הרשום, שהונפקו על ידי מדינות או מדינות אחרות, מטופלים כמו סימנים שהונפקו על ידי וושינגטון.

יש להדביק שלטים או אישורים על המראה האחורית כאשר הרכב חונה באזור נגיש לכיסא גלגלים ועליהם להיות גלויים וניתנים לקריאה מהשמשה הקדמית

בחניית רכב עם לוחית נכה בחניון נכים ייעודי במיוחד, יש להציג את התמרור בצורה נכונה על הרכב גם בחנייה בשטח מוגבל גישה.

אדם עם לוחית רישוי נכה ו/או מזהה DIS חייב לקבל אישור מחדש על ידי איש מקצוע רפואי מורשה כל ארבע שנים

אם תרצה, אדם יכול לקבל עד שני אישורי DIS ID קבועים במקום שלטי חניה לנכים. ניתן להשתמש באישורים בכל רכב, משאית קלה או חניון המספקים הסעות לאדם מוסמך.

אנשים עם מוגבלות יכולים להגיש בקשה לקבלת אישור חניה לנכים קבוע/תמרור במשרדי מחוז הנכים על ידי הצגת אישור חניה לנכים MV-9D חתום על ידי רופא מורשה או אוסטאופתולוגית

רופא פודיאטר, אופטומטריסט או כירופרקט מורשה. … אנשים הנוהגים ברכב המצויד בבלמי יד ובמאיצי רכב; או אנשים עם מוגבלות עקב אובדן או אי שימוש בשתי הגפיים העליונות, יכולים להגיש בקשה להיתר חניה/תמרור לאנשים עם ציוד מיוחד לרכב מאובזר במיוחד על ידי הגשת טופס MV-9D תצהיר חניה לכסא גלגלים למחוז. תגי Office היכן שהם נמצאים. אנשים עם מוגבלות זמנית או קבועה הזקוקים לחניית נכים חייבים להציג תו נכה או לוחית רישוי שהונפקו על ידי הממשלה ואישור חניה "וירטואלי" תקף של UW Bothell.

מי שחונה במקומות שמורים אלו חייב להיות בעל שלט נכה או שלט מראה

אחרת הרכב עלול להיקנס על חניה לא חוקית. אתה יכול להשתמש בלוחיות רישוי לנכים או באישור נכה ממלכתי כדי לחנות במקומות השמורים בחניונים בחצר אלה. אינך צריך להיות בכיסא גלגלים או בעל מוגבלות גלויה כדי להיות זכאי לחניה נגישה.
לעוד פרטים מורחבים בנושא של מתקן לתו נכה לרכב ומתקן לתג חנייה לנכה נא לבקר ב- xn——wpene7bcdfomr6gzaue.co.il

ערים ומדינות רבות מציעות חניה חינם לוויתור על היתרים שהונפקו על ידי ה-DMV

היתרי גישה מאפשרים לחנות באזורים ייעודיים, המסומנים בפסים ושלטים צבעוניים מיוחדים. חניית נכים מסופקת על מנת להבטיח שלאנשים הזקוקים לשטח נוסף כדי להיכנס או לצאת מרכבם יהיה המקום הדרוש להם ולספק חניה קרובה ככל האפשר לכניסה הראשית של הנכס.

קצבת נכות מאפשרת לאדם מוסמך לחנות בכל מקום המסומן בסמל הגישה הבינלאומי

ניתנת על ידי נציבות הנכים המקומית או DMV, חניית נכים יכולה להיות פתוחה לשימוש על ידי כל מי שיש לו אישור, בעוד שאחרות יכולות להישמר לשימוש על ידי אדם ספציפי.

שלטים והיתרים יכולים להיות גם בצבעים שונים לציון תנאי חניה מיוחדים העומדים לרשות בעלי היתר. שלטים אדומים מיועדים לאנשים עם מוגבלות זמנית ואישורים זמניים. הסימנים תקפים רק עד תאריך התפוגה המופיע על הסימן.

כאשר הרכב משמש נכה או לאדם עם מוגבלות

התמרור יאפשר חניית רכבים למשך 60 דקות מעבר לתקופת החניה החוקית המותרת על ידי הרשויות המקומיות, אלא אם כן נקבעו תקנות מקומיות או משטרה. " עומס תנועה כבד בשעות הבוקר, אחר הצהריים והערב. שלט זה גם מאפשר לבעל ההיתר לחנות באזורים המיועדים לאנשים עם מוגבלות, כמו קניון, מכולת או חנות קמעונאית וכדומה, עם הגבלת זמן בדקות ברחבי המדינה. כדי להיות זכאי לסימן זה, אדם עם מוגבלות חייב להיות בעל רישיון נהיגה תקף של אילינוי והרופא שלו חייב לאשר שהוא עומד בקריטריונים בטופס ההסמכה.

במקרים בהם חומרת הנכות מונעת מהנכה להגיע פיזית למרכז שירות רכב או ממנו

כדי לקבל רישיון נהיגה או תעודת זהות, רופא מוסמך יכול לחתום ולהשלים פטור ב-HSMV 83146 כדי לפטור את נכה מלהיות בעל רישיון נהיגה או מספר רישיון. האדם המצוין בתעודת החניה. לאדם בעל מספר חניית נכה ניתן להנפיק תו חניית נכים קבוע (DID ID). טופס היתר קבוע ניתן להגיש בקשה ללוח נכות על ידי מילוי בקשה לרישום רכב (טופס H-13B) ומתן הוכחת נכות (טופס B-225P). כדי להגיש בקשה להיתר זמני, עליך לספק את אותה הוכחת נכות כפי שהיית עושה לקבלת היתר קבוע.

אם ההיתר שלך אבד

נגנב או ניזוק, אתה יכול לבקש החלפה. אם לרכב שלך כבר יש לוחית רישוי תקפה של NYS וכבר יש לך אישור חניה קבוע של NYS לנכים, עליך לספק את הרישיון הזה והעתק של הרישיון והבקשה שלך. רישיונות. חניית נכים קשים (MV-664.1) עם אישור רפואי (או אישור רפואי) המשמש לקבלת אישור החניה. בנוסף למתן תיעוד לרישום רכב, יש להמציא גם רישיון נהיגה של בן משפחה, הוכחת נכות וכן בקשה מלאה ללוחיות רישוי ותעודות חניה עם נכים קשים (MV-664.1).

אם לקוח יביא טופס MV-145A (PDF) התקנת שלט חניה לנכים למרכז המשרדים של Riverfront (ROC) הממוקם בהריסבורג

שלט קבוע יונפק יחד עם תעודה מזהה זמנית. אם לקוח שולח בדואר טופס MV-145A (PDF) בקשה לתמרור חניה לנכים למרכז המשרדים של Riverfront (ROC) הממוקם בהריסבורג, שלט קבוע ותעודה מזהה קבועה יונפקו ויישלחו ללקוח ביחד.

אנשים מוסמכים יכולים להגיש בקשה לקרטל זמני עד שישה חודשים

לקוחות יכולים לבחור לקבל תו חדש על ידי איפוס תאריך ההסמכה שלהם לשלוש (3) שנים על ידי מילוי בקשה לזכאות חניה לנכים DR 2219 עם אימות מקצועי. שלטי קבע ללא מונה – מונפקים לאנשים עם מוגבלות צמיתות בעלי מוגבלות משמעותית המקשה על הגישה למונה חניה.

ניתן לחנות באזורים המסומנים בתמרורים רשמיים השומרים מקום לרכבים בעלי לוחיות רישוי VET או DIS או אישורי חניה לנכים (DIS ID)

ניתן לחנות בחינם בחניון העירוני / השכור במקומות בתשלום אם מגבלת הזמן היא חצי שעה ומעלה. אישור זה מאפשר לאמריקאים עם מוגבלות לחנות באזורי חניה לנכים, הממוקמים בדרך כלל מול רוב החנויות, ומסייעים לצמצם את המרחק בין החנות למכונית החונה.
לפרטים נוספים בנושא של תפוח הגה ניתן לבדוק ב- xn——wpene7bcdfomr6gzaue.co.il

תוכל לתמוך בחוק בחניית רכבך במקומות שמורים רק אם יש לך תו נכה או לוחית רישוי, ורק אם מי שקיבל את ההיתר או לוחית הרישוי נמצא בפועל ברכב. אדם שהונפק לו לוחית רישוי או אישור חייב לנסוע ברכב כדי שיוכל להשתמש במושבים אלו.

תפריט נגישות