מקום לאירוע חתונה

ברגע שיש לך מושג איך החתונה שלך צריכה להיראות, להרגיש ולהיזכר בתמונות, השלב הבא הוא למצוא מיקום לחתונה שמתאים לסגנון שלך. כאן ב- WeddingWire יש לנו דרך מהירה וקלה למצוא ולהשוות מיקומי חתונה בבת אחת. אנו מציגים מיקומים לא מסורתיים המעלים את החתונות לשלב הבא. בכל הנוגע לשם ולרעיונות של מקום החתונה, האפשרויות שלך צריכות ליצור את האווירה שאתה מקווה למשוך אורחי חתונה למקום.

המקום אוכל את חלק ניכר מתקציב החתונה שלכם

לכן חשוב מאוד לדעת מה תוכלו להוציא. שאל את רכז האירוע שלך לגבי עלויות אירוח החתונה שם. בדרך כלל, העלויות במקום משולבות באירוח המקום, אך ידיעת מגבלות העלות והקיבולת תחסוך לכם זמן רב ותגביל את החיפוש אחר מקום לחתונה.

קח את הזמן להתכונן לחתונה שלך בנוסף לחתונה, כי זה מה שמדובר בחתונות. עבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מתכנן החתונות ורכז האירועים שלך כדי להבטיח כי כל מרכיבי החדר יהיו מאוחסנים.

על הצוות שלך להישאר מסודר ומצד אחד על מנת להפעיל את מיקום החתונה שלך בהצלחה

האסטרטגיה השיווקית שלך למקומות חתונה היא כיצד אתה מכיר את הסביבה, העיצוב והאוכל יוצא הדופן של המקום שלך. עשו את כל עבודות המחקר והלגליזציה בכדי לוודא שפותחים חנות שמושכת לקוחות מכל רחבי העולם. כולנו עוברים שלב מאתגר בחיינו ופתיחת מקום לחתונה או עסק הוא ללא ספק לחץ.

אם אתה מקום לחתונה בחוץ, גלה מה אתה צריך להביא ומה לא. אם יש ספק מסוים שאתה מסתכל עליו, כדאי לך לדעת אם אתה יכול לשכור אותם לעבודה במקומות החתונה על פי בחירתך.

וודאו גם כי אינכם מציינים את מיקום החתונה שאתם רוצים לפני שתקבלו את המחיר הנקוב לשני הצדדים

אם הטקס מתקיים במיקום שאינו המקום שלך, רכז החתונה יהיה שם בשבילך. עם זאת, אם זה נמצא במיקומים אחרים, רכז אירועים עומד לרשותכם כדי לסייע בתיאום הטקסים. מנהל האירועים נמצא במקום גם במקרה חירום או בטקס במקום אחר.

רכז האירוע יכול ליצור קשר עם המוכר שהקים את קבלת הפנים, אך הדבר אינו רגיל.

אם אתם מחפשים מקום חתונה ייחודי שלא משמש לעתים קרובות

אם בכלל, לחתונות, עליכם לחשוב על כמה רעיונות לפני שתפקידו. הסתכל סביב ופנה לבעלים כדי לראות אם ניתן להשכיר את הבית שלך כדי להשתמש בו אך ורק כמקום לחתונה. תוכלו למצוא משאבים שבהם תוכלו להשתמש כדי למצוא מקומות ייחודיים המתאימים לנושא ולתקציב שלכם.

בלוגים ופורומים לחתונה הם דרך נהדרת לראות מה כלות אחרות עושות ומה עובד טוב במקומות שונים

ברגע שיש לך את כל המקומות הפוטנציאליים שלך ברשימה שלך, חפש חתונות אמיתיות שהתקיימו במקומות אלה! בדקו את האירועים באזורכם בו אתם רוצים להתחתן ובדקו אותם.

כדי לעזור לך לקבוע את השטח המינימלי הנדרש לאולם שלך, אנו מספקים לך את המפתחות לתכנון המקום שלך. לקבלת רעיונות נוספים כיצד לגרום למתכננים וזוגות להתעניין בחתונה, עיין בספר מקומות החתונה שלנו ובפוסטים בבלוג שלנו, המפרטים למה זוגות יכולים לצפות ממקום חתונה. קבלו את המדריך החינמי שלנו למיקומי חתונה, שיספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בכדי למצוא מקום לחתונה במחיר סביר.

כשרוב האנשים שומעים את המילה "מיקום חתונה"

הם חושבים על מקום בעיר גדולה שמציע מיקום חתונה מסורתי, כמו בר, מסעדה או מלון. אבל עבור רוב החתונות, מקומות החתונה הם לא רק מקום הטקס, אלא גם "מקום לקבלת פנים", והם יכולים להיות דברים רבים. בדרך כלל, מקומות אלה משווקים את עצמם באופן מקוון או במגזינים לחתונה כ"מקומות לחתונה ", וכוללים דברים כמו גן פורטיקו עם מקומות ישיבה בחוץ מעוצבים ורחבת ריקודים חיצונית.

לתחושה ביתית יותר של הארץ

מקום כפרי יכול לספק אלגנטיות פשוטה לחגיגת חתונה. עבור זוגות שרוצים אווירה קלאסית נצחית לחתונה או לקבלת פנים, בית ספר ישן או מקום כפרי כמו אסם או אסם יכולים לספק את המראה והתחושה הנצחיים והקלאסיים שהם רוצים.

יש הרבה מה לשקול כשמדובר במיקום

בין אם אתה בונה מיקום לחתונה משלך על חלקת אדמה, או אולי יש לך רפת או נכס כפרי שכבר בבעלותך וברצונך להמיר מקום לחתונה או לקבלת הפנים שלך. אלמנט אחד שקשה להכניס לנתונים, אך שמשפיע מאוד על תחושת החתונה, הוא האווירה במקום. מלבד בחירת מקום שמתאים לחזון החתונה שלך, ישנם דברים אחרים שיכולים לחולל שינוי בבחירת יום החתונה המושלם.

תפריט נגישות