מקדחת שולחן

מקדחת allsome  קיבלה דירוג ממוצע של אמזון של 4.3 מתוך 5 כוכבים, עם הדירוג הממוצע הנמוך ביותר של 4.5 כוכבים, וזאת ההמלצה הטובה ביותר שלנו. למרות אחד הממוצעים הנמוכים יותר בביקורות, 11 סוקרים העניקו לו 2 כוכבים או פחות.

מקדחת עמוד

היא כלי רב עוצמה לעיבוד עץ ולעיבוד מתכות, בעזרתו ניתן לקדוח חורים מדויקים במינימום מאמץ. זה שימושי במיוחד לפרויקטים שבהם צריך לקדוח חורים באותו גודל שוב ושוב. מקדחי ספסל הם כלים חזקים שיכולים לקדוח חורים מדויקים במגוון חומרים.

בתור עשה זאת בעצמך במשפחה

אתה בונה שולחן קידוח משלך עם כל הפעמונים והשריקות כדי לפשט את הידוק הפרויקטים לעיבוד עץ ולשמור עליהם יציבים במהלך הקידוח. מכונת קידוח משמשת לקידוח חורים, אך ניתן להשתמש בה גם להגדלת חורים בעזרת כלי קידוח או לסיום חור עם מכונת קידוח.

קניתי מקדחה של נובה וויאג'ר, אך נקודות הרכבה לא היו חסרות תועלת כשחברתי את השולחן למקדחה. תמיד נראה שהייתי פוגע בקצה השולחן על שולחן הקידוח הגדול שעמד בדרכו. מרוב מבוכה הברגתי שולחן קידוח עץ מיוחד ובניתי אותו.

איכות

פרטים וערך מצוינים ותאי המטען הניתנים בחינם אינם כבדים, אך השולחן יכול להכיל את רוב פעילויות הקידוח. החריצים הפתוחים הגדולים על השולחן מקלים על הגעה לכל גדלי היצירה ויצירת המחזיקות הסטנדרטיות. מהדקים ומתקנים מהדקים על שולחן ברוחב שבין 5 ל 16 אינץ '.

שני הברגים המהודקים המסופקים מאפשרים להתקין את שולחן מקדחי הקידוח אינפיניטי בחריץ ה- T עם מכונת המקדחה פתוחה או סגורה. אנו מציעים גם את מכונת קידוח אינפיניטי על אלמנט גדר (DPT 203) למי שרוצה לשדרג מהטבלה הנוכחית.

ניתן להגדיר את התוכנה כך שתעדכן אוטומטית את טבלת הקידוחים בעת ביצוע שינויים בתכנון. כאשר מוצג שינוי עיצובי המשנה את הטבלה, ניתן לעדכן את הטבלה על ידי בחירה בה ולחיצה על הכפתור בחלונית Properties כמוצג להלן.

טבלת המקדחים מופיעה בפלט ונכללת בשכבת ציור המקדחה. התמונה למטה מציגה דוגמה לציורי קידוחים המציגים מיקומי קידוח המסומנים בסמלים ובגודל חורים שהוקצו. התוצאה היא שכבת קידוח קידוח המניחה צלב קטן מעל אתר הקידוח.

לאחר הקידוח 

עצור את המכונה וסובב את הציר ביד כדי לשחרר את האזמל. הורד את ציר המקדחה על השולחן ושחרר את הצ'אק (הפיר המחודד של המקדח) כדי להפחית את הסיכון לנזק אם הוא נופל מהשולחן. נקה את פיר המקדחה, שרוול הקידוח וציר לפני הרכבת החור.
עבור עוד פרטים נוספים אודות מקדחת שולחן Allsome ומקדחת שולחן ניתן לבדוק כאן: ishopy.co.il
למידע נוסף אודות מקדחת שולחן Allsome ומקדחת שולחן כדאי לגלוש לאתר deko-israel.co.il

פיסת עץ שנשארת בתנועה היא פיסת עץ טרייה שתוכלו לקדוח אליה רוב הזמן. זה אולי דומה לנוף ירחי, אבל זה הרבה יותר נוח מאשר להחליף תרגיל או להכניס אותו לשולחן.

מכונת קידוח עמוד של Allsome מציעה לרצון עשה זאת בעצמך אפשרות לשלוט על מהירות הקידוח שלהם על ידי כוונון ידני של החומר

לקידוח תצוגת מהירות דיגיטלית המאפשרת לראות את המהירות המדויקת שלך בתהליך הקידוח. מוגן על ידי אחריות מוגבלת לשנתיים ומצויד בספסל עבודה חסון, מכונת קידוח זו מיועדת לעמידות.

שולחן קידוח

המכונה גם שולחן קידוח או אגדת ציור הקידוח, הוא אלמנט סטנדרטי לייצור מעגלים מודפסים. טבלת קידוחים מפרטת את גודל ומספר החורים שניתן להדפיס מקדחה על גבי לוח מעגלים מודפס. גודל המקדח מיוצג על ידי סמל או אות ולא על ידי גודל חור המקדחה בפועל. מכיוון ש- Org Drills דורשים כותרות בודדות ותגי קידוח, זה יכול להיות מייגע ליצור אותם, וזה יכול להיות קשה לסקור את מאגר המפה לאחר הקיפול. התרגיל מציג את האפשרות execPersistent _ TableTask, המאפשרת לך לציין את ההרשאות של ספריית הטבלה כתוצאה מביצוע הפקודה ctas.

כברירת מחדל אפשרות זו מוגדרת ל 0.02, אשר ברירת המחדל של הרשאות הספריה היא 7.75 והרשאות ברירת המחדל לקבצים ל- 6.64. כדי להשתמש בפקודה לשנות הפעלה, כפי שמוצג בדוגמאות בסעיף זה, הגדר את האפשרות storeFormat.

הימנע מרכישות ברגע האחרון על ידי אספקת החומרים שלך מראש

אני משתמש בשולחן קידוח בתרגיל עמוד שלי כבר למעלה מחמש שנים, מה שהיה מאוד שימושי מאז שהכנתי את עט ה- PSI (השתמשתי במכשיר PSI מרוכז בעצמי). ניתן לתקן כמה דברים במהלך הייצור מבלי שאצטרך להימנע מהם.

 

 

תפריט נגישות