מוצרים עם לוגו באווירת חג ראש השנה

תקיעה חוזרת ונשנית של קרן השופר בבתי הכנסת לצלצל בשנה החדשה מתרחשת בבוקר ראש השנה, בדרך כלל בבוקר הראשון של סתיו (שבת), אך במקרים מסוימים הקרן נושבת יום קודם. הארליג טוען ששני החגים ויום הכיפורים, שמתחיל השנה בערב 18 בספטמבר (יום הפיוס והמחילה) הם שלושת ימי הקודש היחידים בשנה שאינם קשורים לחגים.
כדי לראות מידע על מתנות לחגים נא לבקר ב- logogift.co.il

יש הרבה מנות ראש השנה המסורתיות כמו תפוחים, דבש, רימונים, דגים, לחם חלה וכו 'הפריט הפופולרי ביותר לראש השנה הוא סל מתנה עם דבש וכמובן יין, שלוקחים בבית סוף החג. מאחלים לאנשים להמתיק את השנה החדשה על ידי עשייה מתוקה.

הזמנות ידידותיות למפגשים מובילות לשיעורי בית

טיולים עם כלבים, פגישות לעבודה, טבחים משפחתיים המעוניינים להשתתף בסימנים (עברית למנות הסמליות הרבות של ראש השנה), או כאלה שבילו בסוף השבוע האחרון באפיית תפוחי אדמה וסיבובים. של חלה. אחרים חוגגים בכך שהם מאחלים לחבריהם ובני משפחתם שנה טובה ומתוקה באמצעות שיחת טלפון זום. בין אם המשפחה שלכם חוגגת בספריית PJ או במקומות אחרים, אני מקווה שתקבלו טעימה מהקהילה ותיהנו משנה חדשה ומתוקה.

סט צלחות הדבש הייחודי לראש השנה מורכב מקערת דבש וצלחת קרמיקה מרובעת ויפה עם עץ החיים המפורסם

סמל הקבלה. השנה אתה יכול לפנק את השופר שלך על דוכן שופר יפה על ידי שמירה על מעמד יפה על מנת להבטיח שיהיה נגיש ובטוח מפני נפילה, בתנאי שיהיה לך מקום נחמד להתהדר בו. השנה, הרימון הוא סמל תקופת החגים מכיוון שהוא עץ שפריו הופך לאדום אודם. גם לדבורי החג והסוכריות על החג שמחיות את שולחן האוכל של ראש השנה יש משהו טעים.

הרב והסופר שמעון אפיסדורף סבור כי טבילת תפוחים בדבש היא אנלוגיה סמלית לדבורים. לחם חלה טבול בדבש מסמל את המתיקות של מה שהם מאחלים לשנה הקרובה. עם זאת הוא חושד שזו לא הסיבה היחידה למסורת התפוחים והדבש.
למידע נוסף בנושא של מתנות לעובדים ומוצרים עם לוגו באווירת חג ראש השנה נא לבדוק כאן: logogift.co.il

תפוחי דבש פופולריים, אומר וונצל, וכך גם צימס, תבשיל מתוק. יש גם לחמניות חלה, סלט תרד ורימון, אטריות סלמון מזוגגות, כדור, עוגת דבש ועוד ועוד.

תפריט נגישות