מה הדרך הטובה ביותר לשמור על הברק של הרכב?

תהליך שמירה על הברק של המכונית שלך כרוך בטיפול בצבע הרכב כדי להבטיח שהוא יישאר במצב טוב, מבריק ונקי. בעלי מכוניות רבים שוכחים לדאוג לצבע של מכונית, וכתוצאה מכך הוא מתחיל להיראות משעמם. גם אם המכונית שלך נצבעת מחדש ובמצב מצוין, פחות עבודה להשיג מבריק מושלם ממכונית בת חמש ומעלה ובעלת חמצון חזק.

אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לעבודה שלך להיראות פנטסטית

היא לנקות את המכונית באופן קבוע. שמירה על ניקיון הרכב מסייעת לשמור על עבודת צביעה נעימה ומניחה לך להרגיש טוב עם מראה הרכב שלך. השתמש בחומר ניקוי שמיועד במיוחד למכוניות מכל הסוגים לצביעת הרכב שלך.

חומרי הניקוי הטובים ביותר מנקים ומגנים על צבע המכוניות שלך

אם אתה שוטף את צבע המכונית החדשה שלך באופן קבוע, ההגנה מפני חמצון נשארת מינימלית וניקוי הצבע הוא משימה קטנה. שטפו את הרכב פעם בשבוע בערך ותגלו שלא רק שהמכונית שלכם תשמור על המראה החדש שלה, אלא גם תגלו שקל יותר לנקות אותה.

בעלי מכוניות רבים מניחים כי אין צורך לשטוף את המכונית מכיוון שיש לה תכונות לניקוי עצמי מכיוון שאתה מורח ציפוי DIY כמו ציפוי קרמיקה 9H

עם זאת, אם אתה מחפש ברק וזוהר, אתה באמת צריך לשטוף את המכונית שלך. הדרך המהירה ביותר להרוס רכב מצופה קרמיקה היא להעביר אותו לאחת המכוניות הנעות ולשטוף אותו במברשת מאחורי וילון שנראה כמו מגב.

מומחים ממליצים שלא להחיל מוצרי פירוט שונים על רכב חדש עם צבע מפעל מתכתי מבריק

אין להשתמש בשעווה, פוליש וחימר על מכונית מצופה בצבע אקרילי. עדיף להשתמש במסיר מערבולת על מכוניות שעברו ליטוש עם סימני מערבולת צבע או סימני מיקרו קטנים יותר.

ודא שחלקו החיצוני של המכונית מנוקה היטב בעזרת חומר ניקוי צבעים ומרחי חימר באיכות טובה

אם צבע הרכב שלך אינו חלק, השתמש במערכת ניקוי צבעים או חומר סיכה טוניק להסרת כתמי שטח. חומרי ניקוי לשטיפת מכוניות מסירים שעווה, פוליש ומשטחי לכה עם לכלוך ולכלוך. לכן, השתמש בחומר ניקוי עדין.

כדי לקבל גימור מבריק ולתקן שריטות, שקעים, חלודה ונזקים חיצוניים אחרים אתה צריך כמה פירים לרכב, פוליש ומוצרי ניקוי ואחריהם תחזוקה שוטפת של הרכב. השתמש במותג סבון מוכר כדי להגן על פני השטח ולמנוע פסים וכתמי מים הקיץ עלול להזיק לרכבים שלך, במיוחד אם הרכב שלך חונה בקרני הענישה שלו. אנו ממליצים לשטוף את הצמיגים שלך עם דלי טרי של מים נקיים ושמפו צמיגים המכילים לכלוך, גרוס ואבק שאינך מעוניין להעביר לצבע שלך.

לא רק שאתה מבריק את המכונית שלך למראה טוב

הוא גם מגן על גימור הצבע. ישנן סיבות רבות מדוע עליך לצבוע את המכוניות שלך טריות ונקיות. ציפויים, חומרי איטום, שעווה וליטושים יאטמו ויגנו עליכם עם משטחים יפים. הם אוטמים את צבע הרכב שלך ומבטיחים תוצאות לאורך זמן.

ברק מושלם

הוא תהליך ליטוש קלאסי שפירושו שצבע המכונית שלך במצב טוב, נקי מזיהום פני השטח, מלוטש, מזוגג ומוגן בשעווה. במהלך 12-18 החודשים הראשונים של מכונית חדשה, הצבע צריך להיות נטול חמצון ובמצב טוב. תכנן לחזור על תהליך הליטוש המושלם מדי שנה כדי לשמור על צבע הרכב שלך במצב אולם תצוגה.
על מנת לבדוק מידע על מה הדרך הטובה ביותר לשמור על הברק של הרכב? יש לבקר ב- ishopy.co.il

ברגע שצבע לרכב מתחמצן

יש צורך בצביעה מקיפה כדי להחזיר אותו למקום בו הוא היה כשהוא במצב חדש לגמרי. יש לשמור על המכונית שלך ועל הדגמים שלה אם אתה רוצה שהוא ייראה כמו כשהתגלגל מפס הייצור. איכות זו באה לידי ביטוי בשעווה של המכוניות, מה שמעניק לצבע שלך עומק וחום אמיתי.

בצע את חמשת השלבים הפשוטים האלה והמכונית שלך תזרח כל יום כאשר תסיע אותה להגרלה. הצעד הראשון לשמירה על הכבד שלך ברור.

זה אולי נשמע כמו רעיון

אבל שטיפת מכוניות רגילה מסירה זיהומים שעלולים לפגוע בצבע שלך. החומרים שאליהם חשוף הרכב שלך מאכלים את צבע המכונית שלך ושומרים אותך על בהונות. מוצרי הגנה על צבע הם כדאיים גם אם אינך מתכוון לנקות את המכונית שלך.

הטיפים המובילים לצביעת רכב יספקו לך את כל המידע הדרוש לך

כדי לצבוע את המכוניות שלך כמו חדשות. עם עצות אלה בחשבון, יש לך מכונית שנראית טוב ומתוחזקת היטב. אם אתה רוצה לשמור על ערך המכירה מחדש של הרכבים שלך גבוה או אם אתה רק רוצה לשמור על המכונית יפה ומושך מבחינה ויזואלית, טוב להתמקד בהגנה על צבע.

השמיים הם הגבול בכל הנוגע לתחזוקת הרכב ותגלו שעליכם לנקות ולתחזק את המכונית שלכם בקלות. אתה יכול לשטוף את המכונית שלך ואם תעקוב אחר הסרטונים המעשיים שלנו, אתה תעשה עבודה פנומנלית.

המותג מציע סט הכולל מבחר של מוצרי הכביסה, השעווה וההגנה הפופולריים שלו המוכנים לסוף שבוע של המכונית שלך הנהנה מיום ספא נחוץ ביותר. שני מותגים מוכחים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת מוצרי ניקוי לרכב הם שעוות צב ושריון.

חומרים אלה עוזרים לצבוע את המכוניות שלך בצורה יפה. הקפד לקבל איטום צבעים ככל שתוכל מכיוון שקל ליישם אותו ולהגן על המכונית שלך במשך חודשים. המוצר הנפוץ ביותר להגנה על מכוניות מאז 1987 הוא זיגוג איטום ברמה גבוהה.

תפריט נגישות