ליווי קשישים

בבחירת שירותי טיפול בקשישים ליקירכם, ייתכן שתצטרכו לבחור בין סיוע טיפולי לסיוע אישי. חלק מספקי שירותי הבריאות עשויים להיות מאומנים ומנוסים בסיוע לאנשים מבוגרים המראים סימני מחלה. לדוגמה, ב-Sonas Home Health Care, כל העוזרות האישיות שלנו הן עוזרות סיעוד מוסמכות (CNA) או עוזרות ביתיות (HHA). עם זאת, לא כל המטפלים זקוקים למישהו שיספק את רמת הטיפול הזו.

כדי לקבל עזרה, לעתים קרובות יש צורך לשכור עוזר בית שיכול לבצע משימות כמו רחצה, שימוש בשירותים והלבשה. סיוע אישי מכסה את המשימות הבסיסיות של טיפול במטפל וכן מעניק סיוע פיזי ללקוחות. שירותים אלו עשויים לכלול משק בית קל, סיוע בחיי היומיום (ADL), תזכורות לתרופות ועוד. בעוד שטיפול נלווה מיועד לקשישים בביתם, ניתן לספק אותו לבתי אבות ובבתי אבות.

טיפול מלווה נועד בעיקר לספק תמיכה רגשית וליווי לקשישים שבדרך כלל בריאים ורוצים להישאר עצמאיים בבית

סיוע סיעודי הינו שירות טיפול ביתי המעניק טיפול בסיסי לקשישים ולנכים. מלווי קשישים מספקים לקשישים את הטיפול הדרוש להם כדי לחיות בבטחה ובנוחות בבית.

מלווים קשישים מספקים ביקורי בית וסיוע אישי לקשישים שלעיתים מתקשים להמשיך לחיות באופן עצמאי בביתם ולא בבתי אבות ובמסגרות סיעודיות אחרות

על ידי ביצוע מטלות בית פשוטות, מתן הסעות לפגישות של רופאים והצעת קשר עם העולם החיצון, מלווים לזקנה מספקים לעתים קרובות את השירותים שזקוקים תשושים צריכים כדי לחיות באופן עצמאי. כמו כן, על ידי הבאת קשישים למרכז קשישים מקומי לשיעורים, ביקורי בריאות וטיפול ופעילויות אחרות, המטפלים מסייעים לקשישים להישאר פעילים ומעורבים, ומבטיחים שהם יכולים לקבל שירותי בריאות מצילי חיים. מבוגרים שחיים באופן עצמאי חווים לרוב בדידות ובידוד, כאשר בני גילם משתתפים בשיחה, מבלים עם המטפלים שלהם ומשחקים במשחקים כגון משחקי קלפים או משחקי לוח, ורק מקשיבים לאוזנם ולמי שהם יכולים לדבר.
למידע מורחב בתחום של ליווי קשישים באפשרותך לגשת לאתר liatholding.com

מלווים מספקים שירותים מועילים רבים שהופכים את החיים של אנשים מבוגרים יותר לניהול

אבל התקשורת עצמה היא אולי החשובה ביותר, במיוחד עבור אנשים מבוגרים שחיים לבד ומתקשים לעזוב את בתיהם. טיפול מלווה יכול לסייע גם לבני משפחה המטפלים בילדים שעלולים להתגורר במרחק משמעותי מיקיריהם; בן לוויה שלך יכול גם להתערב ולספק סיוע במצבים או מצבים שאולי לא תוכל, כגון בבית חולים או מתקן שיקום.

המלווים שלנו כאן

כדי לעזור ליקיריכם לקבל את האינטראקציה החברתית והתמיכה שהם צריכים מבלי לעזוב את הבית או למצוא דרך לשלם עבור טיפול מוסדי יקר. המלווים שלנו מספקים טיפול ביתי לקשישים מהנוחות של הבית, בית אבות, בית אבות או בית אבות. אנו מאמינים שהמלווים המבוגרים שלנו הם ספקי שירותי הבריאות הטובים ביותר שאליהם קשישים יכולים להתקשר.

בנוסף לסיוע לאנשים מבוגרים לנהל חיים עשירים יותר

מספקים ועצמאיים יותר, הטיפול בבן הזוג מספק גם יתרונות רבים לבני המשפחה. בין אם הם מאבדים ניידות כשהם מזדקנים או ירידה קוגניטיבית עקב הופעת אלצהיימר או דמנציה, התמיכה של בן הזוג היא בדרך כלל המשפחה המחפשת עזרה כדי לאפשר לקרובים הקשישים שלהם להישאר בדרך הראשונה בבית שלי. … עם זאת, קשישים הזקוקים לטיפול ארוך טווח או סיוע פיזי עשויים להזדקק לטיפול אישי כדי לחיות בבטחה בבית. ניתן לטפל גם בבני משפחה מבוגרים שאינם מסוגלים לדאוג לעצמם אך רוצים לגור בנוחות בביתכם, במקום ללכת למעונות עם טיפול רפואי.

עוזרת מטפלת יכולה להיות גם אפשרות מועילה אם קרוב משפחה מבוגר זקוק לטיפול בבית חולים

בן זוג יכול לסייע במתן תמיכה פיזית לאדם המבוגר על ידי סיוע לו לשבת ולעמוד, ללכת או לשכב. בעוד התמודדות עם קשישים היא סוג של טיפול לא רפואי, מלווה יכול לעזור לנטר את הקשישים ולבדוק אם הם עוקבים אחר משטרי התרופות והפעילות הגופנית שלהם. בקהילות קטנות, תפקידו של מלווה בכיר עשוי לכלול מספר אנשים, כגון שכנים, חברים, חברים בכנסייה ושירותים בתשלום מספק שירותי בריאות.

מתנדבים מותאמים ללקוח עבור שירותי תמיכה קבועים

שבועיים ומתוזמנים. שירות מסוג זה הוא אידיאלי לשמירת קשישים בבית כמה שיותר זמן וכולל בדרך כלל סוגים רבים של שירותים, החל מבישול וניקיון דרך טיפוח, רחצה והסעות ועד לתורים. ניתן לשלב שירות זה עם ניהול תרופות, ניטור בטיחות אישי וטיפול יום למבוגרים כדי לספק לאנשים מבוגרים עצמאות רבה יותר ולהפחית עוד יותר את עלויות הטיפול.

אפשרויות תשלום וסיוע פיננסי מכיוון שטכנולוגיית סיוע עמיתים

היא שירות חדש הזמין באמצעות טאבלטים ושירותי אינטרנט במחירים סבירים, תוכנית הסיוע הממשלתי בתגובה איטית עדיין לא כללה אפשרות זו כהטבה מאושרת. איך עובד טיפול מלווה מבוסס טכנולוגיה ישנם מוצרים רבים, כגון טלפונים ניידים ומחשבים קלים לשימוש, המקלים על התקשורת עם בני המשפחה כדי להבטיח זוגיות. מאמר זה מתמקד באופן שבו הטכנולוגיות הללו פועלות, היתרונות והחסרונות שלהן, והחיסכון בעלויות שהן יכולות לחסוך על ידי העסקת עובדים שעובדים מהבית כדי לתקשר.

יש לנו מדריך נרחב של משאבים מקוונים עבור קשישים ומטפלים

כדי למצוא את המידע שאתה צריך. אנו מציעים מגוון שירותים הנותנים מענה לקשישים ולאנשים עם מוגבלות הזקוקים לתמיכה רפואית ארוכת טווח, לרבות סיעוד, סיעוד, תמיכה בזיכרון, טיפול ביתי, שיקום ועוד. אנו מהעמותות הגדולות בארץ המספקות דיור איכותי במחיר סביר לקשישים וספק מוביל של שירותי טיפול מקצועי ארוך טווח לרבות טיפול קשישים, טיפול ביתי וטיפול ביתי.

אנו מספקים טיפול ביתי פרטי לקשישים

אנשים עם אלצהיימר או דמנציה, ואנשים המחלימים ממחלה, פציעה או ניתוח. אנו מספקים טיפול ביתי לטווח קצר וארוך, החל ממינימום 4 שעות ביום בשבוע ועד סיוע וסיוע 24/7 לינה. אנו נלהבים משירותי טיפול ביתי המביאים אהבה, אור וצחוק לבתים ולקהילות שאנו משרתים.

לינדה פיקט

עוזרת מנהלת תמיכה בבית ושירותי מתנדבים בתאגיד פילדלפיה להזדקנות (חלק מהתאגיד הפדרלי לשירותים לאומיים וציבוריים), מאמינה שתוכנית החברות הבכירות מציעה הטבות משמעותיות לכל החברים. הם פועלים בדרכים המספקות תקשורת רגשית ובמקרים מסוימים מספקים סיוע פיזי כשהם מקלים על נטל ההזדקנות, אובדן ניידות וירידה נפשית. במידת הצורך, הם יכולים לבלות את כל היום עם בן משפחתך הקשיש לעזור להם להתרחץ ולהתלבש בבוקר, להכין ארוחות לאורך היום ולספק תזכורות לתרופות בעת הצורך. רוב הקשישים המקבלים טיפול בקשישים יכולים להזדקן בנוחות בעזרת בן זוג.

תפריט נגישות