כלי כתיבה

ומדריכים

להלן קישורים למיטב ההדרכות, הכלים, המדריכים והמאמרים שנתקלתי בהם בהרפתקאותי באתר WordPress.com ובאירוח עצמי.

דברים אלה לא התעוררו כתוצאה מעיצוב מפואר כלשהו, במקום זאת הם כולם תוצאה של דברים שמישהו כתב או עשה וזה הכה אותך ואתה רצית שזה יהיה נפוץ יותר כך שתוכל לשתף אותו עם האנשים שאתה אוהב.

אם יש לך הדרכה/פוסט שתרצה שאוסיף לאוסף זה, ספר לי על כך בחלק ההערות.

מדריכי וורדפרס

חלק מהדרכות האהובות עלי באות מאנשים בצוות WordPress.com.

אם אתה עדיין מחפש מקום להרטיב את הרגליים עם WordPress.com כעת תוכל להציץ במסך המסך הרשמי של עיצוב אתרי וורדפרס. לא רק שהם מקבלים את אחד התוספים החינמיים הפופולריים ביותר לוורדפרס, אלא שכל הקוד לאתר מוטמע בו. זה מקל על העתקת מה שהם עשו והתאמה אישית ושינוי.

אלה נהדרים מכיוון שהם לוקחים הרבה עבודה מהקמת אתר חדש לגמרי מאפס. שלא לדבר על זה שהם ממש מצחיקים.

מצאתי דרך לעזור לקוראים שלי להתחיל עם נושא בחינם לוורדפרס. הם לא ציינו בסרטון אם זה יהיה תואם לגרסה המתארחת בעצמו. מכיוון שישנן מספר שיטות לפריסת וורדפרס, יהיה מועיל לדעת אם הם יצליחו להתקין נושא זה באתר שלהם. אם הם עושים זאת, הם עושים שירות מעולה לעצמם ולאחרים שמחפשים לאמץ את וורדפרס אך אינם יודעים היכן לקבל עזרה.

לאחר צפייה בהדרכות אלה, ברור כי וורדפרס היא יותר מפלטפורמת בלוגים, מדובר במערך מלא של CMS שנכתב ב- PHP. הוא פועל בשרת האינטרנט שלך, לא של מישהו אחר. אינך צריך לשלם תוספת כדי לקבל גרסה רשמית מאושרת של וורדפרס רק כדי לאבד שליטה זו.

אם אתה מעדיף לארח אתר משלך, הדרכה זו מראה לך היכן מאוחסנים קבצי וורדפרס הבסיסיים בשרת שלך, מה שאמור לסייע לך להקל בתהליך. השתמשתי בכמה מהטיפים האלה כדי לעזור לי להבין לאן עלי להעתיק את הקבצים שלי באתר המתארח בעצמי.

אם אינך יודע כיצד ליצור או לערוך ערכת נושא של וורדפרס, זו ההדרכה הטובה ביותר שנתקלתי בה. הוא מלמד אותך כיצד לשנות נושא קיים ולהפוך אותו למושלם לטעמך.
למידע אודות כלי כתיבה באפשרותך לבדוק ב-

אם צפית בסרטון כנראה שהבנת כמה קל ליצור אתר עם וורדפרס. עם זאת, אם אתה מעוניין ללמוד כיצד לעצב ולעצב אתר, הדרכה זו מכסה את כל הדרכים השימושיות ביותר לעשות זאת.

חיפשתי כמה תבניות חינמיות שאני יכול להשתמש בהן לבלוג ומצאתי אותן. הם מיוצרים על ידי האנשים ב- WPExplode והם פשוט יוצרים תבניות ודברים. אני אוהב את אלה מכיוון שהם מגיבים כך שהם מגיעים עם הרבה דברים שאתה יכול לעשות באופן אוטומטי.

עם היכולת להוסיף תוספים לוורדפרס, מתחילים חדשים יכולים ליצור אתר בכל מספר סגנונות ותוספים. אלה כמה מהאהובים עלי וכולם מתארחים באתר וורדפרס.

ווידג'טים הם דרך נוחה ביותר להוסיף לדפים מבלי לכתוב את HTML באופן ידני. יש הרבה ווידג'טים של וורדפרס שאתה יכול להשתמש בהם בחינם והם באמת יכולים לעזור לך לחסוך זמן וכסף.

לא קשה להתחיל לבנות אתר עם וורדפרס אבל זה יכול להיות מבלבל אם אתה מתחיל בהתחלה כי יש לך כל כך

תפריט נגישות