השתלת שיניים ביום אחד מחיר

שתלים דנטליים הם דרך מצוינת לפתור את הקשיים הללו ומהווים אלטרנטיבה מצוינת לתותבות, אבל בדרך כלל נדרשים שישה עד שמונה שתלים כדי לשחזר את כל קשת השיניים, שעלול להיות יקר מאוד (34,000$+). טכנולוגיית All-on-4 (בקיעת שיניים ביום אחד או השתלת שיניים ביום אחד) מספקת פתרון חסכוני יותר למטופלים, מכיוון שהקשת העליונה או התחתונה של השן כולה יכולה להיות מורכבת מארבעה שתלים דנטליים תומכים. במקרה הטוב, זה בדרך כלל פחות מ-$24,000. בהחלפת שתיים עד ארבע שיניים בשתלים איכותיים, עלות התהליך יכולה לנוע בין 6,000 ל-10,000 דולר ארה"ב. אם יש צורך להחליף שתיים עד ארבע שיניים בשתלים באיכות גבוהה, העלות עשויה להיות בין 6,000 ל-10,000 דולר ארה"ב.

לשם השוואה

השתלות מרובות שיניים יכולות לעלות בין 1,500 דולר למעל 50,000 דולר. כאשר תתחילו לחקור את מחירי השתלות השיניים, תגלו במהירות שעלות השתלה בודדת יכולה לנוע בין 1,500 דולר ל-6,000 דולר. על פי מחקר עלויות של המכון למדיניות בריאות של איגוד השיניים האמריקאי, העלות הכוללת של ההשתלה, האבוטנט, הכתר ושאר ההליכים הנדרשים נעה בין 3,100 ל-5,800 דולר. עלות של שתל אחד או יותר – עלות החלפת שן חסרה אחת או אפילו מספר שן חסרות בלה הברה, קליפורניה, בפגישה בודדת, יכולה לנוע בין 800 ל-2,500 דולר.

שתלים בפה מלא ביום אחד

החלפת כל השיניים בלסת העליונה והתחתונה או אפילו את כל השיניים בתותבות קבועות יכולה לעלות בין 15,000$ ל-30,000$ לצלחת (עליונה או תחתונה). לפיכך, החלפת שן בודדת יכולה לעלות עד 6,000 דולר ואינה כוללת הליכים נוספים שעשויים להידרש, כגון השתלות עצם או הרמת סינוס. למעשה, זה עולה יותר מ-40,000 דולר כדי להתאים חוט קשת אחד כחלק מתוכנית טיפול השתלים מסורתית.

העובדה הפשוטה שתוכנית דנטלית ליום אחד כוללת פחות הליכי השתלת שיניים מאשר תוכנית טיפול מסורתית של 4 שיניים לשחזור פה מלא הופכת השתלות שיניים לזולות יותר ביום אחד מאשר 4 השתלות שיניים

טיפול שיניים ביום אחד עם השתלות שיניים All-on-4 (r) היא תכנית טיפול למטופלים שאינם רוצים שתותבות ירפאו שיניים פגועות, כובעים שבורים, שיניים פגומות, גשרים שבורים ושיניים חסרות. טיפול שיניים ביום אחד עם השתלות שיניים All-on-4 (r) היא תכנית טיפול למטופלים שאינם רוצים שתותבות ירפאו שיניים פגועות, כובעים שבורים, שיניים פגומות, גשרים שבורים ושיניים חסרות. גישת הטיפול להשתלות שיניים All-on-4 (r) שלנו נועדה לפשט את כל מערך החלפות השיניים באמצעות הליך השתלת השיניים.

אמנם הליך זה הוא זול יותר מחלל פה מלא באמצעות שתלים בודדים, אבל זה עדיין יכול להיות השקעה אמיתית ועשויים לדרוש ביקורים מרובים אצל מספר רופאים. החדרה ושיקום כירורגיים עשויים להיות יקרים (עד 25,000 $ ללסת).

ייתכן שהשתל אינו מכוסה בביטוח מכיוון שהוא נחשב לניתוח אלקטיבי. זה יכול להיות יקר, וביטוח שיניים יכול לעזור לכסות את העלות של השתלת כתרים. ברפואת שיניים במיטבה תוכלו ליהנות מעלות נמוכה בהרבה, החל מ-$1900 לשתל.

ישנן תוכניות ביטוח שיניים המכסות עד 50 אחוז מהליכי שיקום בסיסיים

כולל שתלים. במקרים מסוימים, ביטוח השיניים שלך יכסה חלק מהעמלות הנגבות עבור שיקום השיניים החדשות שלך, אך רוב הספקים לא יאפשרו לך לתבוע תשלום עבור הניתוח עצמו. בשל ההכשרה המיוחדת הנדרשת להשלמת ההליך, רופא השיניים יגבה לרוב תשלום גבוה יותר משירותים אחרים.

שתלים מסורתיים דורשים יותר ביקורי שיניים וזמני ריפוי ארוכים יותר. השתלה באותו היום יכולה להתבצע בדרך כלל בהליך אחד, הנמשך בין 30 דקות ל-3 שעות, תלוי במספר השיניים המושתלות.

אתה תצא מהמרפאה עם קשתות מלאות שתוכננו במיוחד עבור הפה שלך. לאחר התקנת השתל, תונח מעליו שן זמנית, כך שלא תצאו ממשרדנו ללא שן.

הביקור הבא מתקיים בדרך כלל כעבור 3-6 חודשים, בהתאם לזמן הריפוי הנדרש ושילוב השתל בעצם. בשלב זה, רופא השיניים יסיר את השיניים הזמניות ויוכל לקחת רשמים מגשר קבוע הנתמך בשתל קבוע, שיהיה חזק ונוח יותר.

בנוסף, כאשר השתל משתחרר, נדרשת החלפת שן מלאה בשל הפרט של ההתרשמות. הם יכולים לשלם עבור השתל, אבל זה תלוי מדוע השן אבדה.

חברות אלו לא יאפשרו לך לתבוע החזר עבור עלות ניתוח ההשתלה שלך

מבטחי שיניים נחשבו באופן מסורתי שתלים "אלקטיביים", מה שאומר שהם לא כיסו את העלויות הנלוות בעבר. נכון להיום, ביטוח שיניים משלם בדרך כלל על חלק קטן מהעלות הכוללת של השתלים.

אם יש לך ביטוח שיניים

כעת תוכל להחזיר כ-1,500 דולר ארה"ב לשתל בשנה. סכום זה לא השתנה במשך עשרות שנים, אם כי הוא עשוי להספיק לכיסוי עלות מפעל; לכן, בסופו של דבר תשלם את השאר. בסופו של דבר תוציא בין 1,500 $ ל-6,000 $. זהו הסכום הממוצע שמטופל משלם מכיסו ללא עזרת תוכנית ביטוח שיניים.

עלות ההליך כוללת את עלות ההשתלה, הקישור, הכתר והייצור ביום אחד. עלות כל פרוצדורה כוללת את ההליך הכירורגי עצמו, שתלים ועלות ייצור השתלים באותו היום. עלות השתלת שיניים ליום אחד תלויה במספר השיניים להחלפה ובסוג ההליך הנבחר.

העלות של השתלות שיניים ליום אחד

הנקראות לעתים קרובות שיניים ליום אחד, יכולה לנוע בין 2,000 דולר ל-5,000 דולר עבור שתל בודד ל-15,000 דולר ו-30,000 דולר עבור קשת מלאה (עליון או תחתון). עבור אנשים אלה, העלות של השתלות שיניים מרובות לאדם יכולה לנוע בין 1,500 דולר ל-30,000 דולר. עם זאת, בהתאם לצרכים ולווריאציות האישיות, המחיר עשוי לעלות על 50,000 $.

עם זאת

המחקר שלנו מראה שטווח המחירים עבור שתלים בודדים נע בין $1,500 ל-$6,000. העלות הכוללת של שן מתחילתה ועד סופה היא בדרך כלל בין 3,000 ל-4,500 דולר, מעריך לוין, ואדם שזקוק למלא שתלים מחפש תג מחיר סופי של 60 עד 90,000 דולר. עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון הן הגדם, שהוא בדרך כלל בין 300 ל-500 דולר, והקרונה, שהיא בדרך כלל בין 1,000 ל-2,000 דולר.

בהתאם לחוזק וצפיפות הלסת

ייתכן שיידרשו השתלות עצם כדי לספק בסיס בטוח ויציב לשתל עצמו. זה בדרך כלל עולה בין 400 $ ל-600 $. ואז יש השאלה של הביטוח האישי וכמה הם ישלמו. בקליפורניה, העלות של השתלות שיניים מוערכת בין 3,000 ל-4,500 דולר; על פי הניו יורק טיימס והאקדמיה האמריקאית להשתלות שיניים. המחיר כולל הליכים כמו יצירת חיזוק מותאם אישית שיכול לקבע ישירות את השתל למקומו, כובע השתלת שיניים המשמש לחיבור העזר לתיקון הלסת וכתר שתל.

תפריט נגישות