כיצד לקבל שירות החלפת מצבר עד הבית

החלפת מצבר עד הבית

החלפת מצבר עד הבית

מהו שירות החלפת מצבר ולמה צריך לדאוג?

שירותי החלפת מצברים הם סוג של שירות שמציע להחליף מצבר לרכב שלך תמורת תשלום מסוים. זה מוצע בדרך כלל על ידי סוכנויות רכב או חנויות לתיקון רכב.

עליך להיות מודע לדברים הבאים כאשר אתה חושב לקבל שירות זה:

אם אתה צריך החלפת מצבר חירום, אתה יכול לפנות למחלקת המשטרה המקומית. הם יוכלו לעזור לכם למצוא מקום קרוב בו תוכלו להחליף את הסוללה במהירות, ואף לספק גרר במידת הצורך.

כמה עולה החלפת מצבר לרכב?

מחירי ההחלפה למצבר משתנים בהתאם למספר גורמים – כמו סוג הסוללה, הגודל וכמה אמפר היא מפעילה.

מצברים למכוניות אינן זולות כפי שאנו חושבים. עלות התחזוקה, המהירות שבה רכבכם יכול לנוע ואיכות חווית הנהיגה הם גורם חשוב בקביעת כמות הכסף שתצטרכו להוציא על תחזוקת המכונית החשמלית שלכם.

החלפת מצברים לרכב הוא תהליך הכולל החלפת המצבר הקיים בכזה במחיר משתלם עם הספק גבוה. תסתכל על מגוון המצברים לרכב שלנו כאן ותראה מה הכי מתאים לצרכים שלך.

החלפת הסוללה של המכונית שלך יכולה להיות מסובכת. למשל, ייתכן שתצטרכו להחליף סוללת 12V שצריכה ממוצע של 45 אמפר ותעלה בין 300 ש"ח ל-700 ש"ח.

איך אפשר לדעת אם המצבר התקלקל

בדיקת טעינה- רכב זה תוכנן כך כדי לספק יותר נוחות. אם אתם רוצים שהרכב ינוע מהר יותר, מומלץ מאוד להניע אותו עם הכבל מינימום חצי שעה ואז לעצור ולנסוע שוב. אם עדיין לא מצליח לזוז, ודא שהסוללה לא מרוקנת את החשמל מהר מדי.

היו תלונות רבות על מה שנדרש כדי לטעון טסלה. אופן הטעינה אינו מובהר בספרות ולכל אחד יש דעות שונות כיצד לחייב. הניסוי הזה יבהיר את הנושא הזה, כמו גם יבדוק אם ניתן לדחוף את הרכב או לא עבור אלה שיש להם רק גיר סטנדרטי.

בדיקת קורוזיה ומגעים בקטבים – אם יש קורוזיה במחברים של הסוללה שלהם, זה יוצר קורוזיה שמשבשת את זרימת הזרם וניתן לתקן זאת על ידי שפיכת מים רותחים מקומקום.

בכל יום באזורים הקרים ביותר של העולם, אנשים מחברים את בתיהם אל החוץ באמצעות כבלי חשמל וחוטי חשמל. קשרים אלו הם חלק הכרחי מהחיים, אך הם יכולים גם להוביל לקורוזיה. קורוזיה זו מובילה להפרעה בזרימת הזרם המהווה איום הן על הסוללה והן על בריאותכם.

לבקש עזרה! אם אינך יכול להשיג מים חמים, תצטרך לגרד חלודה מהפילטר ולאחר מכן מומלץ להרתיח מים. במקרה זה, השתמש במפתח ברגים כדי להדק את מוטות התמיכה. בעת שימוש בצבת חזקה, וודאו שהם כבדים ככל האפשר.

בדיקת נוזלים(חומצה) בתוך תעלות המצבר – על מנת לבדוק את רמות החומצה של הסוללה, אתה יכול להשתמש בפנס או לפתוח את מכסי הסוללה.

סוללות מכילות מספר נוזלי אלקטרוליטים. אחד מהם נקרא חומצה גופרתית. נוזל זה עלול לגרום לכוויות, עיוורון ונזק לריאות, לעור ולעיניים אם הוא בא במגע עם העור או חודר לעין.

בדיקת סדקים בגוף המצבר – אם הנוזל בסוללה נמוך, זה יגרום לבעיות בהספק הסוללה. בדוק את מפלס הנוזל ואם הוא נמוך או יבש, אל תשתמש בסוללה כלל.

כמעט כל מכשיר אלקטרוני פולט יבבה נמוכה שמתגברת ככל שהסוללה מתרוקנת. הצליל כמעט תמיד מורגש לפני שהסוללה מתה. אתה יכול לשמוע את זה, אבל אתה לא באמת שם לב לזה אלא אם כן אתה מקשיב לזה. שמור את האוזניים שלך פקוחות לרעש הזה והפסק את מה שאתה עושה כדי להחליף את הסוללה אם היא מתחילה להתחזק או אפילו פשוט להפסיק להשמיע רעש לגמרי.

טיפים לרכישת מצבר ממוסך עד הבית

האם מומלץ לקנות מצבר ולהתקין לבד?

התשובה היא לא. כאשר הסוללה שלך נגמרת ואתה זקוק להחלפה, עליך לקנות סוללה מהחנות או מספק או שירות מקוונים. תחויב על כך, אך העלות סבירה בהתחשב בכך שהיא כוללת שירותים כגון התקנה.

כשזה מגיע להחלפת סוללה, בדרך כלל יש לך 2 אפשרויות – החלף את הסוללה בעצמך או שכור מומחה שיחליף את הסוללה עבורך. אם תחליט להחליף את הסוללה בעצמך, יש כמה דברים שאתה צריך לזכור כולל עלות. צרכנים פרטיים בדרך כלל ישלמו יותר עבור התקנה מאשר אם היו קונים סוללה חדשה מחנות.

אנו קונים עובדים עם חברות מובילות ועובדים עם צרכנים פרטיים כדי להציע את אותו מחיר התקנה רק על ידי קנייה דרכנו.

אם אתה מחפש מצברים לרכב אז יש הרבה אפשרויות לבחירה. אבל אם תחליט לקנות דרך הצרכן הפרטי, זה עשוי לעלות יותר מאשר אם רכשת את אותו הסכום דרך המשווק המקומי שלך.

מעוניינים בשירות החלפת מצבר עד הבית דרך המקצוענים שלנו? היכנסו לאתר הבא – aya-matzberim.co.il

הפתרון להחלפת מצבר

הדבר האחרון שאתם צריכים על הבוקר בדרך לעבודה או לחשוב על פתרונות, הדבר האחרון שאתם רוצים עכשיו זה

יש הרבה פוטנציאל להפעיל את המכשירים שלך עם זה. הדברים הטובים ביותר בהתקנה סולארית הם שאתה לא צריך כבלים, וזה יכול להיות ממש מאתגר אם לא ברור היכן צריך לעשות כל חיבור. עם סוללה, הטכנולוגיה קיימת כעת כדי פשוט להדליק אותה ולהשתמש באנרגיה המאוחסנת בתוכה; משהו שכל כך הרבה אנשים נאבקים בו

רוב האנשים הזקוקים לטעינה כדי להפעיל את הסמארטפונים או המחשבים הניידים שלהם לא יכולים למצוא שקע קרוב. זה משאיר אותם ללא חשמל ועם חיי סוללה מועטים מאוד. כבלים מספקים את הפתרון המושלם, אך לעתים קרובות כבלים אלה אינם זמינים בקלות. שכן עם כבל נוסף הוא בדרך כלל התשובה, אבל לפעמים גם זו לא אופציה.

קל למצוא מוסך נייד מקצועי ואמין שיעזור לכם לקבל סוללה חדשה לכל מכשיר שנתקעתם בו. אם אתה במצוקה, אתה יכול להתקשר לשירות החירום של המוסך הנייד 24 שעות ביממה. הם ישלחו טכנאי מקצועי למקום שלך ויתקן את המכונית שלך תוך זמן קצר. זה רק 600 שח עבור עד 3 שעות עבודה ו-800 שח עבור עד 8 שעות.

תפריט נגישות