הומאופתיה

יש אנשים שהם ייחודיים וניתן לרשום תרופות הומאופתיות לטיפול בהם. יעילות ההומאופתיה רחוקה מלהיות מוכחת במדעי הרפואה. מטופלים שבוחרים בהומאופתיה על פני תרופות מבוססות ראיות מסתכנים בהעדר אבחון בזמן וטיפול יעיל, מה שעלול להחמיר את התוצאות של מחלות קשות כמו סרטן. השימוש בתרופות הומאופתיות למניעת מחלות זיהומיות קשות, המכונה הומיאופרופילקסיס, שנוי במחלוקת.

המרכז הלאומי לרפואה משלימה ואלטרנטיבית מסווג הומיאופתיה כ"מערכת רפואית חלופית "מכיוון שהיא מערכת תיאוריה ופרקטיקה שלמה שפותחה ללא תלות בגישות ביו-רפואיות מסורתיות

אין חיסון הומאופתי ותרופות הומאופתיות אינן מהוות תחליף לטיפולים רפואיים קונבנציונאליים למחלות וזיהומים חמורים. למרות שהרפואה ההומאופתית עצמה אינה נחשבת מזיקה, היא נחשבת מסוכנת כאשר אדם משתמש בה כטיפול רפואי או כתחליף לטיפולים רפואיים קונבנציונליים למחלות או זיהומים חמורים. התייעץ עם שירותי הומאופת רשומים וספר לרופא אם אתה מתכנן טיפולים חדשים כלשהם, לרבות טיפולים בהם ההשפעה של התכשירים ההומאופתיים מאתגרת על ידי מדעי הרפואה.

על פי האגודה להומאופתים

ההומאופתיה מבוססת על התיאוריה שהטיפול בהתבוננות ותסמינים של מחלה זהה לחוויה של אדם בריא המטפל במחלה. הומאופתיה קלאסית מבוססת על האמונה שלגוף יש אנרגיה לריפוי עצמי הנקראת כוח חיים, וכי כל סימפטום מייצג את מאמצי הגוף להחזיר את בריאותו. הומאופתיה משמשת לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל מחלות גופניות כגון אסטמה ומחלות פסיכולוגיות כגון דיכאון (ראה יישומי הומאופתיה להלן).

ישנן הוכחות טובות לכך שהומאופתיה

היא טיפול יעיל למחלות מסוימות. יעילות ההומאופתיה נחקרה בהרחבה. התיאוריה מאחורי הרפואה ההומאופתית היא שניתן לרפא את הסימפטומים של החולים על ידי ריפוי חומר הגורם לאדם בריא לחלות. רופאי הומאופתיה מאמינים שכמויות קטנות של חומרים פתוגניים יכולים לעורר את הגוף לריפוי עצמי. ההומאופתיה משתמשת במינונים קטנים ולא גדולים של חומרים הגורמים לתסמינים של מחלה. זהו אחד הטיפולים המשלימים הנפוצים ביותר בהם משתמשים חולי סרטן.

הומאופתיה היא מערכת רפואית המבוססת על האמונה שהגוף יכול לרפא את עצמו. הוא מבוסס על התיאוריה שחוק המינונים הקטנים הוא תרופה.

הומאופתיה

היא שיטה רפואית חלופית בה משתמשים בכמויות מדוללות של חומרים טבעיים מסוימים לטיפול במחלות שונות. למרות שתרופות הומאופתיות נמכרות בחנויות טבע ובמזונות איכותיים, הומאופתיה נחשבת לרעה. אין הוכחות מדעיות ליישומה ולתיאוריה שהומאופתיה פועלת מחוץ לתחום הפיזיקה הידועה, וכמה ממשלות מסרבות לשלם ביטוח עבור טיפולים הומאופתיים.

הומיאופתיה, או הומיאופתיה, היא סוג של רפואה משלימה ואלטרנטיבית המשתמשת בכמויות קטנות של חומרים טבעיים בכמויות גדולות כדי לגרום לתסמיני מחלה. הוא נבנה במאה ה -19 והיה בשימוש כבר זמן מה.

הומאופתיה

היא טיפול המבוסס על שימוש בחומרים מדוללים שהמטפלים טוענים כי הם מרפאים את הגוף עצמו. השימוש בהומאופתיה עלה בקנה אחד עם הופעתם של טיפולים קונבנציונליים חדשים בשנות האלפיים והחומרים המשמשים בטיפולים הומאופתיים. בשנת 2010 מצאה ועדת המדע והטכנולוגיה של בית הנבחרים בדו"ח על הומאופתיה כי תרופות הומיאופתיות אינן פועלות טוב יותר מאשר פלסבו או טיפולים מזויפים.

הומאופתיה היא מערכת רפואית שפותחה על ידי ד"ר סמואל האנמן, רופא גרמני, לפני למעלה מ- 200 שנה. ההומאופתיה, הנחשבת כגישה בטוחה והוליסטית לטיפול במחלות, נותרה פופולרית בהודו ובכמה מדינות באירופה.

הומאופתיה או רפואה הומיאופתית

היא פילוסופיה ותרגול רפואי המבוסס על הרעיון שלגוף יש את היכולת לרפא את עצמו. תרופות הומיאופתיות הן צורות מדוללות של חומרים צמחיים, בעלי חיים ומינרלים המנוהלים במלוא עוצמתם למתנדבים בריאים המראים סימפטומים למטופל. הומאופתיה נוסדה בגרמניה בסוף המאה ה -17 ומאז היא נהוגה ברחבי אירופה.

הומיאופתיה (או הומיאופתיה)

היא מערכת פסאודו-מדעית של רפואה אלטרנטיבית [1] [2] [3] [4]. הרפואה ההומאופתית רואה בתסמיני המחלה כתגובה נורמלית של הגוף כאשר הוא מנסה להתאושש. לטיפול במחלות, מטפלים הומיאופתיים (הומיאופתים) משתמשים במינונים זעירים של חומרים.

ההומאופתיה והמטפלים בה

מה שנקרא הומיאופת, מאמינים שחומרים יכולים לגרום לתסמינים של מחלות נרפאות או תסמינים דומים אצל אנשים חולים; אמונה זו נקראת simimilia similibus curentur ("נרפא"). המתרגלים טוענים כי תכשירים או צריכת הפה מסוג זה יכולים לטפל או לרפא מחלות.

הומאופתיה, תרופה חלופית מבוססת שהגיעה לאירופה, נוצרה בשנת 1796 על ידי סמואל האנמן. הוא העלה את הרעיון כאשר תרגם מסה רפואית מהרופא והכימאי של סקוטלנד וויליאם קאלן לגרמנית.

על פי סקר ראיון הבריאות הלאומי לשנת 2012

שכלל סקר מקיף של השימוש בגישות בריאות משלימות בקרב האמריקאים, למעלה מ -5 מיליון מבוגרים ומיליון ילדים השתמשו בהומאופתיה בשנה הקודמת. הסקר גם מצא ש -18 % מהילדים משתמשים בהומאופתיה ו -0.2 % מכלל הילדים פונים לרופא הומאופתי.

תפריט נגישות