בית ספר למחול בירושלים

בנוסף לקורסי המחול בירושלים, יבחרו התלמידים גם ב-2 קורסי בחירה מתוך מגוון רחב של קורסים אקדמיים בעברית, בישראל ובמזרח התיכון ובשפה העברית. תלמידי DanceJerusalem לוקחים קורסי הכשרה אמנותית וטכנית ב-JAMD בתחומי הבלט הקלאסי, מחול עכשווי, כוריאוגרפיה, רפרטואר ואימפרוביזציה. האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים (JAMD) מציעה קורסים ותכניות המובילות לתארים המוכרים רשמית בהשכלה גבוהה כתואר ראשון במספר תחומי לימוד.

קרדיטים מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים ומהאוניברסיטה העברית בירושלים מוכרות על ידי מאות מוסדות אקדמיים ברחבי העולם

האקדמיה היא מוסד עצמאי המוכר על ידי המועצה הישראלית להשכלה גבוהה, אך משתף פעולה גם עם האוניברסיטה העברית בירושלים. האקדמיה מורכבת משלושה מוסדות: האקדמיה, המפעילה תכנית מקצועית, ה-Liceum (לתלמידים מוכשרים של בתי ספר תיכוניים למוזיקה, השוכנים באותו בניין כמו הקונסרבטוריון, והקונסרבטוריון, המציע תכניות לילדים מגיל 4 עד 19 .הקונסרבטוריון מציע שיעורי מוסיקה וריקוד אישיים וקבוצתיים לתלמידים מגיל חמש.

הללו בית ספר למחול בירושלים – מציע כבר 20 שנה מגוון מקצועות ריקוד ולימודי מחול על שלל צורותיו

תכנית הלימודים

שנוסדה בסוף שנות ה-60, משלבת לימודים כלליים עם התמחויות במוזיקה ומחול. המדריכים הם בוגרי מוסדות אקדמיים מוכרים עם תארים במחול.DulyArt מעסיקה צוות של מורים, כוריאוגרפים ועובדים נוספים המאוחדים באהבה גדולה לרקדנים, עבודה, יצירתיות ובעיקר…> קרא עוד צוות מורים לאומנות הריקוד. בקבוצות של פחות מ-10 ועוברים מבית לבית בהתבודדות כדי להפיץ את חדוות הריקוד ולספק את הזדמנויות ההדרכה שהסטודיו שלה לריקוד מציע בדרך כלל.

אוגרמה ממשיכה בסטודיו

באתר ובסביבת השיעורים הרגילים והיא ההיבט החזק ביותר של ה-JCPA. סניף הקהילה ורטיגו כולל את בית הספר לריקוד, שעובד עם ורטיגו ומאפשר לכולם ללמוד ריקוד; סדנת הריקוד ורטיגו, המספקת בסיס מקצועי להכשרת רקדנים. המתקנים כוללים אולם קונצרטים למוזיקה עם 115 מושבים, אולפן לריקודים, ג'אז ומוזיקה לאלתורים עם 90 מושבים, אולפן קול ואופרה של 60 מושבים ו-14 חללי הדרכה ולמידה. יש תוכנית אופרה ואולפן מוזיקה אלקטרו-אקוסטית מאובזר היטב.

DanceJerusalem מארחת להקות מחול ותיאטרון רבות ומארחת סדרה מרגשת של פסטיבלי מחול

מוזיקה ואמנות לאורך כל השנה. שילוב של חקר תיאורטי ומעשי של עולם המחול הישראלי המודרני, כולל סדנאות, הופעות, חזרות, הרצאות, הדגמות וסיורים עם להקות וכוריאוגרפים רבים הפועלים כיום בישראל. אימפרוביזציה מובנית בשיתוף סטודנטים מהפקולטה הרב תחומית למוזיקה JAMD ומהאקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל. רחבת הריקודים באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים המוסדות האקדמיים של ישראל מזמינים אותך להשתתף בתוכניות בינלאומיות, לצבור נקודות זכות או לקבל תואר.

סטודנטים בתכנית יקבלו 15 נ"ז לסמסטר וכן סמינר קדם סמסטר אולפן וסדנת רפרטואר עם כוריאוגרף ישראלי

בנוסף, לירון בעלת תואר ראשון באמנויות מבית הספר למחול בירושלים ומכללת וינגייט. בנוסף לריקוד יש לי קטינים בניהול עמותות ובעברית ותעודה בניהול אומנויות. בשנים 2010 עד 2011 למדתי גם מחול באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים והתגוררתי שנה בירושלים, ישראל, במסגרת השנה הראשונה שלי בדאנס ג'רוזלם.

לאחר שחיה חזרה ארצה

היא החלה את הכשרתה האקדמית למחול באקדמיה למחול בירושלים ועבדה כרקדנית מקצועית בלהקת ריקודי העם הישראלית מחולה. במהלך 5 שנותיה של מרף בלהקה, השתתפה במופעי מחול בארץ ובעולם. לאחר שסיימה את הקורסים להכשרת מורים לבלט, עכשווי וכוריאוגרפיה בבית הספר למחול Halleroo, היא לימדה בלט וריקוד מודרני בהאלרו ובבתי ספר אחרים למחול. במהלך לימודיה בתיכון בטבריה, מרב סיימה תואר בפיזיקה ולמדה מחול בסטודיו האזורי למחול עמק הירדן לאחר הלימודים.

חיה השתתפה בקורסי קיץ מקצועיים שנתיים בבית הספר לריקוד בת דור

לירון לימדה במרכזים ובבתי ספר רבים לריקוד בישראל, וכן ארגנה בית ספר לריקוד בתל אביב. בישראל לימדה חנה מחול עכשווי בין היתר ב"הללו" ובסטודיו למחול עמק הירדן. הניסיון העולמי הזה הוביל את חנה להחלטה לחזור לארץ ולהצטרף ל-JDT ירושלים לתיאטרון המחול למשך 3 שנים.

המסע של חיה מעולם המחול החילוני לסולו בקהילה דתית נתן לה את הדחף להקים את בית הספר למחול הללו לנשים ונערות בירושלים בשנת 2004

פועלו של אוהד נהרין בלהקת המחול בת שבע וההצלחה הבינלאומית של הרכבים ישראלים מודרניים אחרים משכה תשומת לב רבה. מקהלת הילדים אנקור מייצגת את הזמרים הצעירים המוכשרים ביותר באזור ירושלים והיא המקהלה הקבועה של התזמורת הפילהרמונית הישראלית.

תפריט נגישות