איך לעשות שיניים לבנות

 בטח שמעתם על שיטות הלבנה "טבעיות" או הלבנה טבעית, מכיוון שהן עדינות יותר מ"טיפולים "שאינם פוגעים באמייל. הערה: ערכות הלבנת השיניים המפורטות לעיל אינן הודיות, אך תוכלו לנצל את היתרונות הללו אם אתם מעוניינים במיוחד בשיניים בריאות ושיניים מולבנות. אפשרויות הלבנת שיניים כוללות משחת שיניים להלבנת שיניים, משחת שיניים, הלבנה ואפילו "שטיפת הלבנה" (הלבנת יריעות על בסיס שיניים).

אם לפניך אירוע חשוב ורוצה להלבין את השיניים בעוד מספר שבועות, רופא השיניים שלך ממליץ על טיפול הלבנה מהיר. אם תרצו שיניים לבנות יותר עכשיו, תוכלו להשתמש במוצרים מיוחדים כמו משחות שיניים, חומרי הלבנה ומברשות שיניים.

הדרך הקלה ביותר להלבין את השיניים

הדרך של איך לעשות שיניים לבנות היא לצחצח אותן ממש לפני שאוכלים או שותים. אתה יכול להשתמש במי פה או לערבב סודה לשתיה ומים ליצירת משחת שיניים. לפני צחצוח השיניים, פזרו מעט סודה לשתייה על מברשת השיניים כדי להבהיר את השיניים.

מי חמצן יכול לשמש להלבנת שיניים על ידי גרגור של מים וערבובם עם סודה לשתייה ליצירת משחה

איך לעשות שיניים לבנות תהליך ייצור הדבק מסודה לשתיה ומי חמצן הוא דבר שלובנברג עושה באופן אישי מדי יום. ניתן גם לאפות את משחת השיניים בתנור למספר דקות, על פי מתכון זה של המכון הלאומי להלבנה.

למטה, לובנברג מסביר כיצד הכי טוב להלבין את השיניים בבית ואילו מוצרים להלבנת שיניים באמת עובדים בשבילך. הדרך הקלה ביותר לבצע הלבנת שיניים היא לעקוב אחר הנקודות הפשוטות הללו.

להיות מודעים למאכלים ולמשקאות הפחות מוכרים שעלולים לפגוע בשיניים שלך

היא דרך יעילה להבטיח שאתה גם מלבין אותם. כשאתה אוכל הלבנת שיניים, פעל לפי הטיפים המועילים הבאים כדי למנוע כתמים ולהלבין את השן. איך לעשות שיניים לבנות בבית? גם בבית אתה יכול להלבין את השיניים עם חומר הלבנה כמו לובנברג.

אם אתם מחפשים דרך יעילה להבהיר את השיניים ולהאיר את החיוך שלכם

אנחנו יכולים לעזור לכם. הלבנת שיניים מקצועית מאפשרת לך לצבור ניסיון להפיק את המרב מהליך הלבנת השיניים. הלבנת שיניים יכולה להאיר את החיים כאשר הלבנת שיניים יכולה להאיר את חייו של מישהו אחר, יכולה להאיר חיוך או להאיר את חיוכו של מישהו אחר.

אפשר להלבין את השיניים בבית

אפילו לא צריך לקנות ערכת הלבנת שיניים מרופא השיניים או מבית המרקחת. בערך באותו מחיר תוכלו להשיג רצועות להלבנת שיניים, בהן תוכלו להשתמש ישירות אצל רופא השיניים או בבית המרקחת המקומי. איך לעשות שיניים לבנות? אם אתה חושב שנוכל לנקות את כל השיניים, אז אתה רק צריך לבחור את ערכות הלבנת השיניים המפורטות לעיל, אשר יכולות לעזור לך בשיניים לבנות מבריקות ומבריקות. תוכלו להלבין את השיניים בבית בכמחצית ממחיר ערכת הלבנת שיניים מקצועית, אך היא תעשה את העבודה באותה מידה.

מאמר משנת 2019 נמצא כי מוצר זה מבהיר שיניים נפוצות אחרות

והם גם הגיעו למסקנה שהוא יעיל בהסרת כתמים והלבנת שיניים וניתן להשתמש בו מדי יום. יש גם משחת שיניים פחם שיכולה להלבין את השיניים לאחר 4 שבועות, אך היא אינה יעילה כמו משחות הלבנה אחרות ועליך להשתמש בפחם לפני צחצוח שיניים. מאמר שפורסם בשנת 2015 בכתב העת של האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים הגיע גם למסקנה שמשחות שיניים אלה, כמו סודה לשתיה, מסירות כתמי שיניים ומלבינות שיניים כך שניתן יהיה להשתמש בהן מדי יום וגם מסכמות שהן טובות להסרת כתמי שיניים או הלבנה. שיניים.

אתה יכול גם לקנות מחקר משנת 2012 שמצא שאנשים המשתמשים במשחת שיניים המכילה סודה לשתייה וחמצן נפטרים מכתמי שיניים ומלבינים את השיניים

אתה יכול גם לקנות אתה יכול גם לקנות את תוצאות מחקרי 2012 שמצאו שאנשים המשתמשים במשחת שיניים המכילה סודה לשתייה ו / או פרוקסידים היפטר מכתמי שיניים והלבין את השיניים.

סודה לשתייה לא מלבה מיד את השיניים

אבל אתה יכול לראות בעצמך את התוצאות. הוכח כי ישנם סוגים של משחות שיניים המכילות סודה לשתיה מלבינים שיניים הרבה יותר מהר משחת שיניים שאינה מכילה אותה. מחקר אחד מצא כי צינורות המכילים סודה לשתייה הצליחו להסיר כתמים צהבהבים מהשיניים מהר יותר מאלה שלא, אפילו לאחר מספר ימים של מגע עם מרכיבי המוצר. ומחקר מצא שהם הצליחו להסיר שיניים צהבהבות עם פחות מרבע מכמות הסוכר. אך חלק ממשחות השיניים אינן גורמות להסרת כתמים צהובים, וחלקן אף עלולות לגרום להלבנה.

תפריט נגישות